Registracija: Internetu

Dantų implantacija

Grįžti atgal

Dantų implantacija – efektyviausias vieno, kelių ar visų prarastų dantų atkūrimo metodas. Dantys atkuriami, į netektų dantų vietą be skausmo įsriegiant implantus. Implantas – tai iš patvarių medžiagų pagamintas mažytis sraigtelis, danties šaknies pakaitalas. Dantys galutinai atkuriami protezuojant.

Dantų implantacijos nauda

 • Atkuria visas dantų funkcijas
 • Procedūra atliekama greitai ir be skausmo
 • Užkerta kelia žandikaulio kaulo tirpimui
 • Dantys atrodo itin estetiškai
 • Galima kramtyti ir mėgautis maistu be baimės
 • Leidžia visam laikui atsisveikinti su kompleksais dėl išvaizdos

*Vilniuje ir Šakiuose

 

Kodėl reikalingas dantų implantavimas?

Dantų netekimas yra kur kas daugiau nei tiesiog nemalonumas. Tai reiškia sudėtingus iššūkius Jūsų sveikatai. Pacientai susiduria su kalbos sutrikimais: ima švepluoti, neaiškiai tarti žodžius. Netekus net kelių dantų, maistą smulkinti tampa gerokai sunkiau. Tai, savo ruožtu, sąlygoja sutrikusį virškinimą, padidėjusį skrandžio rūgštingumą ir net opas! Žinoma, sutrikimus lydi ir estetikos problemos: netekus danties, jo vietoje ima tirpti žandikaulio kaulas. Dėl to ima keistis paciento veido bruožai: įdumba skruostai, gilėja raukšlės aplink burną.

Visi šie pokyčiai lemia gilius psichologinius kompleksus. Pacientai vengia bendravimo su draugais ir artimaisiais, nebesišypso, laiką leidžia namuose.

Dantų atkūrimo galimybės

Netekus vieno danties
Galima vienmomentė ir atidėta implantacija. Pasirinkus vienmomentį dantų atkūrimą, vieno vizito metu gali būti pašalinamas dantis, įsriegiamas implantas ir tvirtinama laikina danties karūnėlė. Pasirinkus atidėtą implantaciją, implantas sriegiamas dantenoms sugijus po danties šalinimo, o protezas tvirtinamas implantui jau suaugus su kaulu.
Netekus kelių dantų
Netekus kelių greta esančių dantų, nereikia sriegti tiek implantų, kiek dantų prarasta! Taikomas 2 implantų 3-4 dantims metodas.
Netekus visų dantų
Netekus visų ar daugumos dantų, yra kelios galimybės: Visi ant 4 metodas: sriegiami 4 implantai ir ant jų tvirtinamas fiksuojamas protezas. 6, 8, 10 implantai: sriegiamas numatytas implantų skaičius, o dantys atkuriami specialiomis vainikėlių jungtimis. Didesnis implantų skaičius suteikia dar natūralesnį rezultatą ir geresnę kramtymo funkciją. Ekonomiška implantacija: į žandikaulio kaulą sriegiami 2 implantai. Ant jų tvirtinamas išimamas plokštelinis protezas. Tai ekonomiškiausias implantacijos metodas, suteikiantis patikimą kramtymą, fonetiką, estetiką.

Ko tikėtis po dantų implantacijos?

Atkūrus dantis implantais, pacientas jau netrukus grįžta į įprastą gyvenimą: gali mėgautis norimu maistu, o dantys atgauna visas kramtymo, fonetikos, estetikos funkcijas. Tiesa, pirmomis dienomis po dantų implantacijos, galimas nedidelis kraujavimas, jautrumas, maudimas, burnos audinių patinimas. Šiuos pojūčius malšinkite gydytojo paskirtais medikamentais.

Laikantis visų gydytojo nurodymų, dantų implantų prigijimo procesas bus greitas, o Jūs išvengsite komplikacijų. Dantų implantai sėkmingai prigyja net 99 proc. atvejų, todėl tai – itin saugus ir veiksmingas pasirinkimas!

5 priežastys rinktis mus:

 • Gydymo planavimas – individualus,
 • Efektyvus sprendimas net sudėtingiausiais atvejais,
 • Naudojamos pažangiausios technologijos,
 • Dantų atkūrimas be skausmo ir diskomforto,
 • Čia laukia šiltas, draugiškas gydytojų bendravimas!
Lauksime Jūsų „Laidente“ klinikoje!