Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Atsakas į dantų netekimą: implantacija be pjūvio

Jei svajojate apie prarastų dantų atkūrimą, Jūs – ne vieni. Su bent vieno danties netekimu susiduria kas antras darbingo amžiaus lietuvis! Deja, tradicinė implantacija kartais atbaido: baugina mintis apie skausmą, nemalonų pooperacinį laikotarpį ir ilgą gijimą. Šiandien tai nėra vienintelė išeitis. Apie odontologijos pasaulį nustebinusias dantų atkūrimo galimybes pasakoja gydytoja odontologė-implantuojanti gydytoja Edita Kažemėkienė ir burnos chirurgas, gydytojas Bahaa Al Arbied.

Skausmą kelia ne implantas

Vienas didžiausių pacientų nuogąstavimų ruošiantis dantų atkūrimui – skausmo, diskomforto ir pooperacinių komplikacijų baimė. „Mūsų tikslas – kuo didesnis komfortas pacientui ir greitesnis gijimas. Nuolat ieškome naujų metodikų, kurios sumažintų rizikas, palengvintų procedūrą ir suteiktų dar efektyvesnį rezultatą“- teigia Jurbarko gyventojų pamėgtos „Laidente“ klinikos gydytoja Edita Kažemėkienė.

Anot gydytojos, mintis, esą po implantacijos skausmas jaučiamas dėl implanto yra mitas. „Implantas – tik uogytė ant torto. Skausmas pacientui atsiranda dėl intervencijos. Taikant tradicinį dantų implantacijos metodą, pjaunamos dantenos, traumuojami audiniai, todėl gijimas būna ilgesnis, skausmingesnis“.

Jai pritaria gyd., burnos chirurgas Bahaa al Arbied. „Klinikoje taikome geriausias gydymo patirtis iš užsienio, naudojame inovatyvias technologijas, todėl gijimas po dantų implantacijos yra greitesnis, o žmogus jo metu nepatiria diskomforto“. Ilgametę tarptautinę patirtį turintis burnos chirurgas visada užtikrina sklandžią procedūros eigą ir nepriekaištingus rezultatus, todėl yra labai vertinamas „Laidente“ klinikos pacientų.

Baimių nebelieka

Siekiantiems maksimalaus komforto, yra atsakymas – implantacija be pjūvio, kurią atlieka patyrę „Laidente“ klinikos gydytojai, E. Kažemėkienė ir B. Al Arbied. Tai mažai invazyvi procedūra, kurios metu netraumuojamos dantenos, o implantas greitai ir be skausmo įsriegiamas į buvusio danties vietą. „Pacientas jaučiasi geriau, po procedūros dažniausiai nebūna jokio tinimo. Gijimas be pjūvio viskas praeina greičiau. Po šios procedūros, pacientui vaistų po skausmo dažniausiai visai neprireikia ir žmogus jaučiasi puikiai“- naujovėmis džiaugiasi gyd. B. Al Arbied.

„Ruošdamiesi dantų atkūrimui, pirmiausia padarome rentgeno nuotrauką, kuri parodo visų burnos audinių vaizdą, kaulo būklę. Taip pat atliekamas skaitmeninis burnos skenavimas. Gauti duomenys leidžia preciziškai tiksliai suplanuoti būsimą procedūrą“- pasakoja burnos chirurgas.

Dantis atkuriamas pasitelkus chirurginį gidą. Tai – speciali kapa, kuri kiekvienam pacientui kuriama individualiai. Šios technologijos dėka tiksliai numatoma būsimo implanto vieta ir jis įsriegiamas specialaus grąžto pagalba, neatlikus pjūvio dantenų srityje. „Procedūros rezultatas – dar tikslesnė ir greitesnė implantacija. Pritaikius šį metodą, jokių baimių pacientams nebelieka“- patirtimi dalinasi implantuojanti gydytoja E. Kažemėkienė.

Naudojami unikalūs implantai

Kokybiškas dantų atkūrimas neįsivaizduojamas be patikimų dantų implantų. „Laidente“ klinikoje naudojami patikimi, šveicariški implantai, pagaminti iš titano ir cirkonio lydinio. Šios medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą ir yra tinkamos net į alergijas linkusiems pacientams. „Greitam dantų atkūrimui naudojame naujos kartos BLX implantus. Jie ypatingi savo dizainu, kuris padeda implantams prisitvirtinti prie kaulo. Tai užtikrina maksimalų stabilumą ir geriausiai tinka būtent implantacijai be pjūvio“- pasakoja pašnekovė.

Įsriegus implantą, pacientui gali būti nedelsiant tvirtinama gijimo galvutė arba laikinos dantų restauracijos – vainikėliai, tiltai, plokštelės. Nuolatinių dantų protezų ilgai laukti neteks: jie tvirtinami vos po kelių mėnesių, implantui pilnai sugijus su kaulu.

„Implantacija be pjūvio – kol kas saugiausias ir efektyviausias sprendimas, kurį rekomenduoju visiems komforto ieškantiems pacientams“- įsitikinusi gydytoja E. Kažemėkienė.

Naujausi įrašai

Gyvenimas svetur – ne kliūtis gauti aukščiausio lygio gydymo paslaugas!

Šiuo metu gyvenate užsienyje, tačiau susidūrėte su rimtomis dantų problemomis, kurių sprendimą norėtumėte patikėti tik Lietuvos gydytojams? Odontologijos klinika „Laidente“ gali Jums padėti – atsižvelgdami į kiekvieno paciento poreikius, visas […]

Skaityti...

photo

Kodėl reikalingas dantų tiesinimas kapomis?

Susiduriate su dantų ir sąkandžio padėties problemomis, tačiau mintis apie breketus gąsdina? Siūlome Jums puikią išeitį, paremtą šiuolaikinės ortodontijos pasiekimais – tai skaidrias tiesinimo kapas, padedančias užtikrinti komfortišką gydymą, džiuginančius […]

Skaityti...

photo