Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Žinias Vokietijoje gilinanti odontologė pildo Lietuvos pacientų svajones

Dantų netekimas lemia nei tik fizinius nepatogumus. Kompleksuojant dėl bedantės šypsenos, užsisklendžiama savyje. Slopsta ir nutrūksta draugystės, prastėja darbingumas, kamuoja nerimas dėl žemos savivertės. Kokį sprendimą vieno, kelių ar visų dantų atkūrimui siūlo odontologijos profesionalai?

Pritaiko geriausias patirtis

Jurbarke įsikūrusios „Laidente“ klinikos gydytoja-implantologė Edita Kažemėkienė mylima savo pacientų. Ir tikrai ne be reikalo: darbe ji pritaiko geriausias tarptautines patirtis ir užtikrina nepriekaištingus rezultatus. To paslaptis – ilgi studijų metai.

„Įgyvendinau savo siekį ir gavau galimybę studijuoti Frankfurte, J. V. Gėtės universitete. Čia mokausi implantologijos specialybės, kurios nėra Lietuvoje ir visą dėmesį skiriu būtent dantų atkūrimui implantais“- pasakoja pašnekovė.

Vokietija pelnytai tituluojama implantologų kalve. Čia užgimsta pažangiausios odontologijos naujovės, o šalies mokslo centruose žiniomis keičiasi gydytojai iš viso pasaulio. „Laidente“ klinikos komanda šiandien sėkmingai pritaiko mokslo inovacijas, plačiai naudojamas Vokietijoje.

Unikalus metodas

Mokydamasi J. V. Gėtės universitete gydytoja susipažįsta su daugybe odontologijos pasiekimų. Viena jų – betarpiška dantų implantacija. Šis metodas lemia išties didelius pokyčius: atkurtais dantimis galima džiaugtis greičiau ir paprasčiau.

Gydytoja pastebi, kad anksčiau vyravo įsitikinimas, esą įsriegus implantą, reikia kuo ilgiau palaukti, kol jis sugis, neskubėti tvirtinti nuolatinių dantų protezų. Tai jau nebėra taisyklė. „Pasitelkiant betarpišką implantaciją, ilgai laukti nereikia. Šis unikalus metodas leidžia nuolatinius dantis protezuoti ant implantų vos po kelių mėnesių nuo implanto įsriegimo. Taip pasiekiami puikūs rezultatai, o pacientas jaučiasi komfortiškiau ir greičiau sugrįžta į savo kasdienybę“- betarpiško dantų atkūrimo privalumus vardija specialistė.

Kartu su E. Kažemėkiene, pacientų dantų atkūrimu klinikoje rūpinasi ir kitas ne mažiau talentingas, didžiulę tarptautinę patirtį turintis specialistas, burnos chirurgas, dr. Bahaa Al Arbied. Ilgametė gydytojo patirtis leidžia išspręsti net sudėtingiausius atvejus, todėl visada gebame rasti gydymo sprendimą.

Dantų atkūrimas visiems atvejams

Kasdien bendraudama su pacientais, odontologė E. Kažemėkienė puikiai perpranta jų norus ir svajones. „Dantų netektis neturi amžiaus ribų. Dalis žmonių dantis praranda ankstyvame amžiuje, todėl susiduriu su pačiais įvairiausiais pacientais – jaunimu, dirbančiais žmonėmis, senjorais. Pastebiu, kad vyrauja tie patys prioritetai: saugumas, procedūros greitis ir prieinama kaina“.

Jurbarke įsikūrusioje „Laidente“ klinikoje pacientai džiaugiasi visais šiais privalumais. Betarpiška implantacija tinka praktiškai visiems dantų atkūrimo atvejams. „Atlikdami procedūrą, naudojame laboratorijoje pagamintą chirurginį gidą, kuris leidžia implantą įsriegti nepažeidžiant paciento dantenų, kitų burnos audinių. Tai metodas, kuris tinka praradus vieną, kelis ar net visus dantis. Procedūrą naudojame net esant sudėtingesnei būklei, pavyzdžiui, kai buvo atlikta kaulo priauginimo arba sinuso dugno kėlimo procedūra.“- apie implantacijos universalumą pasakoja E. Kažemėkienė.

Pašnekovė pripažįsta: kaip ir į bet kokią naujieną, iš pradžių į betarpišką implantaciją Lietuvoje buvo žiūrima atsargiai. O šiandien šis metodas sparčiai populiarėja ir daugybei pacientų išpildo svajonę vėl turėti harmoningą, funkcionalią šypseną.

Naujausi įrašai

Kariesas: kas jį sukelia ir kaip išvengti?

Remiantis statistinių duomenų rodikliais, dantų kariesas (kitaip – ėduonis) yra vienas labiausiai paplitusių odontologinės sveikatos susirgimų, su kuriais susiduria daugiau nei 90 proc. pasaulio žmonių. Turint netinkamus burnos higienos, mitybos […]

Skaityti...

photo

Kaip pasiruošti dantų implantacijos procedūrai?

Praradote vieną, kelis ar netgi visus dantis? Tokiu atveju rekomenduojama rinktis dantų implantaciją, padedančią pilnai atkurti kramtymo funkciją, šypsenos estetiką bei užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui. Ruošiantis gydymui, pacientams dažnai […]

Skaityti...

photo