Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Skaitmeninė laboratorija odontologijos klinikoje – kaip technologijos keičia odontologijos paslaugų kokybę?

Tobulėjant medicinos technologijoms, sparčiai keičiasi ir į gydytojus odontologus besikreipiančių pacientų poreikiai – jie nebenori gaišti laiko ilgoms dantų atkūrimo procedūroms ir tikisi ne tik efektyvaus, bet ir greito gydymo. Pacientams taip pat svarbu procedūrų metu jaustis maksimaliai komfortiškai ir kuo ilgiau džiaugtis gydymo rezultatu.

Odontologijos klinikos „Laidente“ specialistai žino, kad norint pateisinti pacientų lūkesčius, šiais laikais gydymas neįsivaizduojamas be itin pažangių skaitmeninių technologijų. Klinikoje naudojamas intraoralinis skeneris, 3D spausdintuvas, moderni frezavimo technologija visiškai pakeičia kasdieninį specialistų darbą – diagnostika, gydymo procesas ir dantų atkūrimas vyksta ypatingai tiksliai, sklandžiai ir greitai. Inovatyvios technologijos taip pat užtikrina, kad procedūrų metu pacientas nejaus jokių nemalonių pojūčių.

Intraoralinis skeneris suteikia galimybę nuskaityti paciento burnos duomenis ypatingai tiksliai ir greitai, išvengiant ne itin malonaus, dažnai pykinimą sukeliančio, tradicinio dantų atspaudų nuėmimo būdo, naudojant atspaudinę masę. Trimatė dantų atspaudų skenavimo technologija yra ne tik ženkliai paprastesnė ir komfortiškesnė pacientui. Intraoralinio skenerio dėka galima 3D formatu nuskaityti paciento burnos ertmę, pasiekiant net sunkiausiai prieinamas vietas, imituoti būsimas restauracijas.

Šiuolaikinės technologijos leidžia ir gerokai paspartinant darbo eigą, nes tampa nebereikalinga ir modelių gamybos procedūra. Gavus skenuotus paciento dantų modelius, įvertinus jų būklę, rezultatai siunčiami dantų technikams. Turėdami reikiamus vaizdus kompiuteryje, šie specialistai gali tiksliai suplanuoti darbą ir išfrezuoti arba 3D spausdintuvu atspausdinti norimą gaminį: vainikėlį, plokštelę, laminates ir kitas restauracijas.

Šiuolaikinių technologijų dėka išvengiama ir protezo netikslumų, pasitaikančių gaminant protezus tradiciniu būdu – nuimant atspaudą ir liejant gipso modelį, todėl pagaminti protezai yra ypatingai tikslūs ir nepriekaištingai tinkantys pacientui.

Skaitmeninės technologijos užtikrina ne tik ypatingą dantų atkūrimo tikslumą, puikią kokybę ir idealią estetinę išvaizdą. Tvirta ir ilgaamžė restauracija pagaminama ir pritvirtinama vieno vizito pas gydytoją odontologą metu, tad taupomas paciento laikas ir gydymo kaštai, nes nereikia laikinų restauracijų.

Didelis privalumas yra tai, jog odontologijos klinikoje „Laidente“ yra nuosava dantų technikų laboratorija, kurioje galima greitai pagaminti viską, ko reikia dantų atkūrimui: nuo pavienių protezų dalių iki keramikinių dantų laminačių ar fiksuojamų protezų. Dauguma dantų technikų laboratorijų Lietuvoje – centralizuotos ir gana toli nuo skirtingų odontologijos klinikų. Tai reiškia, kad reikia siųsti užsakymus, laukti eilėje, ilgiau užtrunka derinimas. Turint savo laboratoriją, darbas vyksta daug paprasčiau, greičiau, sklandžiau ir, svarbiausia, patogiau pacientui.

Odontologijos klinikos „Laidente“ profesionalų tikslas – teikti savo pacientams greitas, kokybiškas ir komfortiškas paslaugas. Visos diagnostikos, gydymo ir dantų atkūrimo procedūros čia atliekamos vienoje vietoje, todėl taupomas paciento laikas, o skaitmeninė klinikos laboratorija ir modernios technologijos užtikrina, kad gydymo procesas vyks ypatingai tiksliai ir sklandžiai.

Naujausi įrašai

Ar visiems pacientams galima atlikti dantų balinimo procedūrą?

Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurios metu išgaunamas norimas dantų atspalvis naudojant specialias medžiagas kartu su Philips Zoom sistema. Dažniausiai šią procedūrą atlieka burnos higienistas arba gydytojas […]

Skaityti...

photo

TLK kompensacija dantų protezavimui

Netekusiems dantų ar susidūrusiems su rimtais jų pažeidimais – primename! Odontologijos klinikos „Laidente“ pacientai, atitinkantys teritorinių ligonių kasų kompensacijos gavimo sąlygas, gali gauti finansavimą dantų protezavimui. Šios procedūros metu, atsižvelgiant […]

Skaityti...

photo