Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Šakiuose duris atvėrusioje klinikoje „Laidente“ – itin tikslus skaitmenizuotas dantų atkūrimas implantais

Nors dantų implantacija daugeliui vis dar atrodo sudėtinga ir komplikuota procedūra, ji gelbsti beveik kas antro praradusio dantis žmogaus šypseną ir grąžina jam gyvenimo kokybę. Pasak odontologijos klinikos „Laidente“ implantuojančios gydytojos odontologės Editos Kažemėkienės, priešingai nei daugelis įsivaizduoja, dantų implantacija yra vienintelis patogus būdas komfortiškai atkurti dantis.

Dar viena klinika Šakiuose

Sėkmingi rezultatai ir pacientų pasitikėjimas skatina klinikos „Laidente“ vadovus plėsti savo veiklą. Nuo šiol šios klinikos filialą galima rasti ir V. Kudirkos g. 76B, Šakiuose. Kiti klinikos filialai įsikūrę Jurbarke ir Vilniuje.

Naujojoje Šakių klinikoje dirba 3 gydytojai ir 2 burnos higienistai. Klinikoje Jūsų laukia ne tik profesionalūs specialistai, bet ir erdvūs kabinetai, moderni įranga, aukščiausios kokybės medžiagos. Kaip ir kitose klinikos „Laidente“ filialuose, Šakiuose gydymui naudojamos naujausi metodai ir odontologinės technologijos, atliekama moderni diagnostika, kiekvienam pacientui sudaromas individualus, jo poreikius geriausiai atitinkantis gydymo planas, išsamiai atsakoma į visus kylančius klausimus.

Įvairios gydymui reikalingos restauracijos gaminamos klinikos laboratorijoje, glaudžiai bendradarbiaujančioje su visais klinikos filialais. Sava klinikos laboratorija taupo pacientų laiką, nes pagamintos restauracijos atiduodamos iš karto, o taip pat užtikrina sklandesnį darbą ir leidžia maksimaliai pateisinti pacientų lūkesčius.

Naujojoje klinikoje Šakiuose laukiami visi, susidūrę su bet kokiomis odontologinėmis problemomis. Klinikos atidarymo proga visą vasario mėnesį gydytojai iš anksto užsiregistravusius pacientus konsultuos nemokamai. Dėl gydymo inovatyvumo, skaitmeninių technologijų naudojimo ir puikių rezultatų klinika „Laidente“ pelno vis didesnį Jurbarko, Vilniaus, o dabar jau ir Šakių pacientų pripažinimą.

 

 

Implantacija paprastesnė nei atrodo

Gydytoja odontologė Edita Kažemėkienė

Klinikoje „Laidente“ siūlomas platus odontologijos paslaugų spektras, tačiau dažniausiai pacientai kreipiasi dėl itin kokybiškai joje atliekamos dantų implantacijos. Ilgametę patirtį turintys

klinikoje dirbantys profesionalai siūlo įvairius dantų atkūrimo metodus: klinikoje atliekama vieno, kelių, daugelio ar visų dantų implantacija be pjūvio.

Dantų implantacija – mažai invazyvi procedūra, kurios metu atkuriami prarasti dantys ir jų funkcijos. Po dantų implantacijos prarastiems dantims grąžinama kokybiška kramtymo funkcija ir estetinis vaizdas. Pasak implantuojančios gydytojos E. Kažemėkienės, dantų implantacija yra pažangi procedūra, savo kokybe, ilgaamžiškumu pralenkianti dantų protezus (ar tiltinius protezus), sukeliančius nemažai nepatogumų ir rūpesčių dėl sudėtingos priežiūros.

Klinikoje „Laidente“ taikomos inovatyvios implantacijos gydymo metodikos priauginant žandikaulio kaulą ir naudojant dirbtines medžiagas dantų implantacijos metu – tokiu būdu pacientams užtikrinamas mažesnis tinimas ir skausmas. Iš anksto detaliai suplanuojamas gydymas užtikrina, kad implantacija grąžins ne tik dantų funkcijas, bet ir puikų estetinį vaizdą.

„Esu implantuojanti gydytoja, todėl daug dėmesio skiriu ir protezavimui, atliekamam po implanto įsriegimo. Implantuojant svarbus ne tik implanto įsriegimas, bet ir jo pozicija, kad vėliau, atlikus

protezavimą, dantis atrodytų estetiškai ir po protezu nesikauptų maisto likučiai. Rūpinamės ne tik implantacija, bet ir visos burnos būkle – gydymą apjungiame siekdami išsaugoti bendrą jos sveikatą“, – paaiškina gydytoja E. Kažemėkienė.

Klinika išsiskiria ir tuo, kad gydytojai glaudžiai bendradarbiauja su nuosavos dantų technikų laboratorijos specialistais, kurių darbas – nepriekaištingai sukurti pacientų dantų restauracijas. Šioje laboratorijoje gaminamos įvairiausios restauracijos: pavienės protezų dalys, pilni fiksuotų protezų komplektai, dantų laminatės ir kt. Gydytojos E. Kažemėkienės teigimu, sėkminga implantacijos procedūra neatsiejama nuo dantų technikų laboratorijos darbo kokybės.

„Pirmiausia dantų technikui siunčiame nuskenuotų dantų vaizdą, tada, pacientui matant, suplanuojame būsimą šypseną. Gavę iš techniko išfrezuotas restauracijas, esant poreikiui atliekame korekcijas, o tada jas atiduodame pacientui“, – dantų technikų ir gydytojų bendrą darbo procesą paaiškina gydytoja.

 

 

Dantų atkūrimo būdų – ne vienas

Klinikoje atliekama kelių rūšių implantacija: tradicinė (atidėta) implantacija, vienmomentė implantacija ir visų dantų implantacija „All-on-4“ metodu. Atidėta implantacija atliekama tokiais atvejais, kai dėl žandikaulio kaulo būklės nėra jokių galimybių po dantų pašalinimo iš karto įsriegti implantus, todėl laukiama, kol operuota vieta pilnai sugis. Tai išties veiksmingas ir saugus būdas, tinkamas net ir labai sudėtingais atvejais, tačiau užimantis daugiau laiko.

Vienmomentės implantacijos metu dantų implantas sriegiamas iš karto po danties pašalinimo. Atliekant vienmomentinę implantaciją, išvengiama papildomų intervencinių procedūrų, tad pacientas patiria kur kas mažiau diskomforto ir užtikrinami greitesni rezultatai.

Netekus visų ar daugelio dantų gali būti pasitelkiamas „All-on-4“ metodas arba dantys gali būti atkuriami atskirais implantais juos sujungiant specialiomis vainikėlių jungtimis. „All-on-4“ metodika šiuo atveju kur kas geresnis pasirinkimas, nes dantys atkuriami iš karto, daugeliu atvejų išvengiant žandikaulio priauginimo operacijos. Daugelis pacientų iš karto po šios procedūros išeina su funkcionaliais, estetiškais, neišimamais dirbtiniais dantimis, kurie ne tik atrodo natūraliai, bet ir turi gerą biosuderinamumą su burnos ertme.

Taikant šią metodiką vieno žandikaulio dantims visiškai atkurti vietoj įprastai įsriegiamų atskirų 6–8 implantų naudojami tik 4. Šiuo būdu implantai sriegiami pakreipus juos tam tikru kampu į tą paciento žandikaulio vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis. Ant implantų fiksuojamas neišimamas dantų protezas, kuris yra stabilus, nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis, tad nereikia baimintis, kad jis gali iškristi. Protezai ant implantų ne tik ženkliai pagerina psichologinę savijautą, bet ir visiškai atkuria kramtymo funkciją – ji prilygsta kramtymui natūraliais dantimis.

 

 

Skaitmeninė įranga – tarsi rutina

Pasak gydytojos E. Kažemėkienės, klinikos „Laidente“ išskirtinumas – visuose gydymo etapuose naudojamos skaitmeninės technologijos. Klinikoje naudojamas intraoralinis skeneris „3Shape“, 3D kompiuterinės tomografijos aparatas, laboratoriniai frezavimo skeneriai, 3D spausdintuvas.

„Naudodami šias technologijas galime greitai planuoti gydymo laiką. Kai kam – tai naujovė, o mums – jau rutina“, – šypsosi gydytoja.

Šios technologijos visiškai pakeičia kasdieninį specialistų darbą – diagnostika, gydymo procesas ir dantų atkūrimas vyksta ypatingai tiksliai, sklandžiai ir greitai. Inovatyvios technologijos taip pat užtikrina, kad procedūrų metu pacientas nejaus jokių nemalonių pojūčių.

Šiuolaikinės technologijos leidžia ir gerokai paspartinant darbo eigą, nes tampa nebereikalinga ir modelių gamybos procedūra. Tvirta ir ilgaamžė restauracija pagaminama ir pritvirtinama vieno vizito pas gydytoją odontologą metu, tad taupomas paciento laikas. Taip pat išvengiama protezų paklaidų, pasitaikančių gaminant juos tradiciniu būdu – pagaminti protezai yra ypatingai tikslūs ir nepriekaištingai tinkantys pacientui.

 

 

Naujausi įrašai

Kariesas: kas jį sukelia ir kaip išvengti?

Remiantis statistinių duomenų rodikliais, dantų kariesas (kitaip – ėduonis) yra vienas labiausiai paplitusių odontologinės sveikatos susirgimų, su kuriais susiduria daugiau nei 90 proc. pasaulio žmonių. Turint netinkamus burnos higienos, mitybos […]

Skaityti...

photo

Kaip pasiruošti dantų implantacijos procedūrai?

Praradote vieną, kelis ar netgi visus dantis? Tokiu atveju rekomenduojama rinktis dantų implantaciją, padedančią pilnai atkurti kramtymo funkciją, šypsenos estetiką bei užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui. Ruošiantis gydymui, pacientams dažnai […]

Skaityti...

photo