M. K. Čiurlionio g. 84B-61, Vilnius Tel.: +37068694449
Odontologo paslaugos, implantavimas
Lino g. 1, Jurbarkas Tel.: +37044772255 Tel.: +37062062971
Odontologo paslaugos, laboratorija
Vytauto Didžiojo g. 7, Jurbarkas Tel.: +37068602022
Odontologo paslaugos, implantavimas
Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Pavasaris su šypsena – VLK finansavimas išimamiems dantų protezams

Nors graži šypsena – kasdienė puošmena, o sugrįžus saulėtoms dienoms, šypsotis atsiranda dar daugiau progų. Todėl pavasaris – puikus laikas atkurti prarastus dantis, juolab, kad mūsų klinikoje išimamų protezų pagaminimas senatvės pensijos sulaukusiems senjorams kompensuojamas iš Valstybinių ligonių kasų (VLK) biudžeto.

Netekusieji visų arba didžiosios daugumos dantų puikiai supranta, kokie nemalonūs jausmai lydi šią problemą. Visų pirma, netekus dantų skurdesniu tampa mitybos racionas, dėl to žmogaus organizmas negauna įvairių vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų, o tai vyresniame amžiuje yra ypatingai svarbu.

Taip pat netekusieji dantų gali skųstis virškinimo sistemos negalavimais, kurie atsiranda pilnai nesukramčius maisto. Ne ką mažiau svarbu ir psichologinės problemos, kai kompleksuojama kalbėti, prarandamas noras bendrauti. O kai kurie senjorai dėl sunykusio žandikaulio, pasikeitusios veido formos ir fonetikos nebenori net išeiti iš namų.

Nors visi netekusieji dantų supranta, kad dirbtiniai dantys į mitybą gražintų maistingus ir pasiilgtus produktus, o ant veido ir vėl galėtų pasirodyti šypsena, kartais juos stabdo asociacijos su sovietmečio laikų protezais. Prieš akis iškyla kieti, nepaslankūs, o kartais net ir iškrentantys dirbtiniai dantys.

Laimei, šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti ne tik labai tvirtus, bet ir estetiškus dirbtinius dantis, praktiškai nesiskiriančius nuo tikrų bei natūraliai atrodančias dantų protezų plokšteles, labai panašias į tikras dantenas.

Jei esate netekę visų dantų, Jums puikiai tiks pilnų plokštelių protezai. Kitu atveju galima naudoti dalinius plokštelių protezus, kurie metaliniais kabliukais tvirtinami prie likusių dantų. Šie modernūs, paminkštinti išimami dantų protezai gaminami individualiai, tiksliai pritaikant juos prie kiekvieno paciento žandikaulio formos.

Gera žinia ir tai, kad senjorai, sulaukę senatvės pensijos amžiaus, gali pretenduoti į VLK skiriamą 100 proc. kompensaciją išimamiems protezams.
Norint dar labiau pasitikėti savimi, drąsiai šypsotis ir mėgautis kokybišku gyvenimu galima rinktis patikimesnį protezavimo sprendimą, kai protezas fiksuojamas ant 2 implantų. Esant didelei kaulo atrofijai, VLK gali skirti didesnę sumą procedūros kompensacijai, o ją atlikus visiškai nebereikės jaudintis dėl nestabilaus dantų protezo – galėsite nevaržomai šypsotis ir pilnavertiškai bendrauti.

Norite žymiai pagerinti savo gyvenimo kokybę? Kviečiame atvykti į kliniką „Laidente“ ir detaliau išsiaiškinti, kokios Jūsų galimybės gauti kompensaciją dantų protezavimui.

Naujausi įrašai

Dantų implantacija be baimės: viskas, ką reikia žinoti

Apie dantų implantaciją galima rasti išties nemažai informacijos, tačiau jos yra tiek daug, kad kartais sunku suprasti, kokia tai paslauga ir ar ją išbandyti tikrai verta. Šiame straipsnyje padėsime suprasti, […]

Skaityti...

photo

Kada reikalingas endodontinis gydymas?

Turbūt daugelis susidūrę su ūmiu dantų skausmu, kuris netikėtai aplanko vėlai vakare arba naktį. Šis skausmas signalizuoja apie dantų šaknų kanaluose prasidėjusį uždegimą. Negydomi dantų kanalai gali tapti pavojinga problema. […]

Skaityti...

photo