Registracija: Internetu

Dantų protezavimas

Grįžti atgal

Dantų protezavimas – tai unikali procedūra, kurios metu, taikant funkcines ar estetines restauracijas, sėkmingai atkuriami pažeisti, nusidėvėję ar net prarasti dantys bei jų audiniai.

Protezai gali būti pačios įvairiausios restauracijos: nuo dantų laminačių iki fiksuojamų plokštelinių protezų, tvirtinamų ant dantų implantų. Visi protezai gaminami mūsų laboratorijoje, naudojantis moderniomis technologijomis, pažangia CAD/CAM frezavimo įranga.

Dantų protezavimo nauda

 • Atkuria danties funkcijas
 • Padeda sustiprinti dantis
 • Dantys atrodo itin estetiškai
 • Patvarių protezų dėka, galima kramtyti ir mėgautis maistu be baimės
 • Leidžia visam laikui atsisveikinti su kompleksais dėl išvaizdos

Kodėl reikalingas dantų protezavimas?

Nusidėvėję, pažeisti ar prarasti dantys yra kur kas daugiau nei tiesiog nemalonumas. Tai reiškia sudėtingus iššūkius Jūsų sveikatai: šveplavimą, kramtymo ir virškinimo sunkumus, o kartu – ir prarastą pasitikėjimą savimi bei kompleksus.

Kokybiški dantų protezai leidžia funkcionaliai ir estetiškai atkurti dantis net sudėtingomis situacijomis. Tai padeda atgauti pasitikėjimą savimi ir kasdienybės komfortą – po procedūros juokitės drąsiai, neslepiant savo plačios šypsenos!

Dantų protezavimo galimybės

Estetinis protezavimas
Jeigu pacientas pageidauja koreguoti dantų formą, spalvą, išspręsti estetines problemas, taikomas estetinis protezavimas dantų laminatėmis.
Fiksuojami protezai
Šią grupę sudaro tiltiniai protezai, vainikėliai, įklotai ir užklotai, taip pat plokšteliniai protezai, fiksuojami implantų pagalba.
Išimami protezai
Šią grupę sudaro išimami plokšteliniai protezai, lanko atraminiai protezai.

Kokią medžiagą rinktis?

Kalbant apie fiksuojamus dantų protezus, jie gaminami iš kelių skirtingų medžiagų:

 • Metalo keramika – ekonomiškiausia protezavimo medžiaga: metalo vainikėlis dengiamas keramikos sluoksniu. Šie protezai mažiausiai estetiški, mat nėra pralaidūs šviesai, atrodo dirbtinai. Metalas gali alergizuoti jautrius pacientus, todėl tinka ne visiems.
 • Bemetalė keramika – labai estetiška ir gana patvari protezavimo medžiaga, tinkanti tiek dantų laminatėms, tiek priekinių ir krūminių dantų funkciniam protezavimui.
 • Cirkonio keramika – protezavimo medžiaga, savo patvarumu pralenkianti natūralius dantis. Cirkonis nealergizuoja ir turi puikias estetines savybes. Iš šios medžiagos pagaminti protezai – patys tvirčiausi ir patikimiausi.

Ko tikėtis po dantų protezavimo?

Atkūrus dantis protezais, pacientas jau netrukus grįžta į įprastą gyvenimą: gali mėgautis norimu maistu, o dantys atgauna visas kramtymo, fonetikos, estetikos funkcijas. Tiesa, pirmomis dienomis po dantų protezavimo, gali būti jaučiamas nedidelis dantenų maudimas, paburkimas ar jautrumas, tačiau jau netrukus bet kokie nemalonūs pokyčiai išnyks, o protezai tarnaus keliolika metų ir dar ilgiau!

5 priežastys rinktis mus:

 • Protezus gaminame individualiai Jums,
 • Efektyvus sprendimas net sudėtingiausiais atvejais,
 • Naudojamos pažangiausios technologijos,
 • Dantų protezavimas be skausmo ir diskomforto,
 • Čia laukia šiltas, draugiškas gydytojų bendravimas!
Lauksime Jūsų „Laidente“ klinikoje!

Nemokamas dantų protezavimas

Laidente odontologijos klinika yra sudariusi sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo paslaugos teikimo. Tai reiškia, kad dantų protezavimo paslaugų išlaidos asmenims, sulaukusiems senatvės pensijos amžiaus ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, gali būti kompensuojamos iš PSDF biudžeto.