M. K. Čiurlionio g. 84B-61, Vilnius Tel.: +37068694449
Odontologo paslaugos, implantavimas
Lino g. 1, Jurbarkas Tel.: +37044772255 Tel.: +37062062971
Odontologo paslaugos, laboratorija
Vytauto Didžiojo g. 7, Jurbarkas Tel.: +37068602022
Odontologo paslaugos, implantavimas
Registracija: Internetu

Mūsų klinika dalyvauja akcijoje „Graži šypsena yra balta“.

Už tai, kad rūpinatės savo burnos sveikata, mes jums dovanosime dar daugiau sveikatos!

Grįžti atgal

Naujausi Vakarų Europos odontologijos laimėjimai – ir Jurbarke

Odontologija šiandien yra ta sritis, kur pritaikomi šviežiausi mokslo laimėjimai, grąžinantys pacientams komfortą, šypseną ir pasitikėjimą savimi. Plačios odontologijos galimybės ypač aktualios pacientams, netekusiems vieno, kelių ar net visų dantų. Implantuojanti gydytoja Edita Kažemėkienė atvirai: be kokių technologijų neįsivaizduojamas šiuolaikinis dantų atkūrimas?

Plačios gydymo galimybės

Jurbarkas – nedidelis, vos per 10 tūkstančių gyventojų turintis miestelis, tačiau čia įsikūrusi visus tarptautinius standartus atitinkanti „Laidente“ odontologijos klinika. Joje naujausi medicinos pasiekimai prieinami kiekvienam.

Klinikos gydytoja odontologė-implantuojanti gydytoja Edita Kažemėkienė pasakoja, kad vienas dažniausių pacientų rūpesčių – prarastų dantų atkūrimas implantais. „Profesionalus dantų atkūrimas yra greita, nekomplikuota procedūra, o technologijos čia atlieka labai svarbų vaidmenį. Nuo jų priklauso gydymo planavimas, trukmė, eiga ir net gijimas. Implantacijos paslaugas teikiančioje klinikoje privalo būti atliekamos panoraminės rentgeno nuotraukos, intraoralinis burnos skenavimo aparatas. Džiaugiamės, kad turime visą šią techniką ir dar daugiau“.

Kartu su gyd. E. Kažemėkiene klinikoje darbuojasi ir gyd. burnos chirurgas, dr. Bahaa al Arbied. Talentingas, patyręs specialistas pasiruošęs pacientams suteikti visapusišką pagalbą ir nepriekaištingai atkurti prarastus dantis.

Tikslumo reikalaujantis procesas

Inovacijų svarba lydi kiekviename implantacijos žingsnyje, nuo pirmojo vizito iki profilaktinės patikros atkūrus dantis. Anot pašnekovės, implantacijos procedūra planuojama iš anksto. Ištyrus paciento būklę, gydymo planavimas vyksta skaitmeninėje erdvėje.

„Dantų atkūrimo procedūrą gerokai palengvina ir traumų tikimybę panaikina specialūs chirurginiai gidai, modeliuojami kiekvienam pacientui individualiai ir atspausdinami moderniu 3D spausdintuvu. Chirurginis gidas padeda išvengti dantenų pjūvio: dantų implantas įsriegiamas paprastai ir greitai, į tiksliai numatytą vietą. Taip pacientas išvengia dantenų traumavimo“- teigia gydytoja.

„Nors esame nedidelė klinika Jurbarko miestelyje, čia pacientas gauna pilną ištyrimą ir visas gydymo paslaugas. Gal mes ir maži, tačiau mūsų tikslas – suteikti patį geriausią gydymą už kiekvienam prieinamą kainą.“- atvirauja odontologė E. Kažemėkienė.

Gydytojų talentas

Nepaisant moderniausių odontologijos laimėjimų, nepriekaištingam dantų atkūrimui svarbiausia patyręs, talentingas gydytojas. Nuo implantuojančio odontologo priklauso, kaip tiksliai bus įsriegiamas implantas ir kaip kokybiškai bus atliekami dantų protezavimo darbai.

„Laidente“ klinikos specialistai – būtent tokie. „Visa mūsų komanda aktyviai domisi medicinos pasiekimais, dalyvaujame tarptautiniuose mokymuose, seminaruose. Palaikome ryšius su geriausiais implantologijos ir kitų sričių profesionalais užsienyje, todėl pripažinimo sulaukusius mokslo pasiekimus savo darbe pritaikome nedelsiant“- pasakoja odontologė.

Gydymo sėkmė priklauso nuo daugelio veiksnių: paciento organizmo, burnos audinių būklės, implantų kokybės. Tačiau dantų atkūrimą atliekanti gyd. E. Kažemėkienė tikina: technologijų ir gydytojų talento dėka, saugiai įsriegiami implantai gali tarnauti visą gyvenimą.

Naujausi įrašai

Atsakas į dantų netekimą: implantacija be pjūvio

Jei svajojate apie prarastų dantų atkūrimą, Jūs – ne vieni. Su bent vieno danties netekimu susiduria kas antras darbingo amžiaus lietuvis! Deja, tradicinė implantacija kartais atbaido: baugina mintis apie skausmą, […]

Skaityti...

photo

Žinias Vokietijoje gilinanti odontologė pildo Lietuvos pacientų svajones

Dantų netekimas lemia nei tik fizinius nepatogumus. Kompleksuojant dėl bedantės šypsenos, užsisklendžiama savyje. Slopsta ir nutrūksta draugystės, prastėja darbingumas, kamuoja nerimas dėl žemos savivertės. Kokį sprendimą vieno, kelių ar visų […]

Skaityti...

photo