Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kuo unikali „All-on-4” gydymo metodika?

Daugelio ar visų dantų netekę pacientai sunkiai ryžtasi dantų atkūrimui implantais. Taip yra dėl to, kad dantų implantacija iki šiol laikoma skausminga ir nemalonia procedūra. Vienas iš būdų sumažinti baimę atlikti dantų implantaciją – susirinkti kuo daugiau naudingos informacijos. Daugelis pacientų žavisi tuo, kad šiais laikais vietoj tradicinės implantacijos procedūros galima rinktis inovatyvų „All-on-4” implantacijos metodą. Kuo jis ypatingas?

Kas tai yra?

„All-on-4” metodas buvo sukurtas dar prieš 20 metų. Tai unikalus ir bene paprasčiausias implantacijos metodas, kurio metu į vieną žandikaulį, kuriame nebėra dantų, įsriegiami 4 implantai. Implantams sugijus žandikaulyje, ant jų tvirtinamas nuolatinių dantų protezas.

Šį dantų atkūrimo būdą pacientai renkasi kaip alternatyvų gydymą įprastinei implantacijai. Atkuriant dantis „All-on-4” metodu, pacientas nejaučia skausmo, diskomforto, gali patogiai valgyti maistą ir džiaugiasi puikia estetine išvaizda.

Kodėl verta?

Nuo įprastinės implantacijos „All-on-4” skiriasi tuo, kad nereikalauja skausmingos ir ilgai trunkančios kaulo priauginimo procedūros. Šis būdas tinka net ir turintiems labiau sunykusį žandikaulį.

Pasitelkiant „All-on-4” efektyviai ir iš karto atkuriamos visos prarastos dantų funkcijos – geras estetinis vaizdas, kokybiškas kramtymas ir komfortas – įsriegti implantai yra tvirti, patvarūs, nekrenta.

Gydymo planavimui naudojamos specialios skaitmeninės priemonės, kurios leidžia tiksliai suplanuoti gydymo eigą ir numatyti geriausias vietas žandikaulyje būsimiems implantams.

Kas nutiks, jeigu delsite atkurti dantis?

Neatkurti dantys kelia daugybę nepatogumų. Praradus vieną ar kelis dantis suprastėja visas estetinis šypsenos vaizdas, atsiranda psichologinių kompleksų – pacientai vengia šypsotis, rodytis aplinkiniams. Taip pat gali kilti keblumų kramtant maistą, o pacientams, turintiems jautresnę virškinimo sistemą, gali suprastėti virškinimo funkcija.

Praradus daugelį arba visus dantis, kyla kur kas rimtesnių nemalonumų – šypsenos vaizdas sugadinamas dar labiau, beveik visai neįmanoma kokybiškai sukramtyti maisto, gali pradėti tirpti ir po truputį nykti žandikaulio kaulas.

Siekiant išvengti šių problemų verta prarastus dantis atkurti implantais. „All-on-4” metodika – bene efektyviausias būdas tai padaryti praradus daugelį arba visus dantis.
Jeigu abejojate, ar šis būdas Jums tikrai tinkamas, kviečiame atvykti į kliniką „Laidente“ ir sužinoti daugiau informacijos!

Naujausi įrašai

Kodėl netekus danties svarbu jį atkurti ir kokiais būdais tai galima padaryti?

Prarastą dantį rekomenduojama atkurti dantų implantu – tai šaknies pakaitalas, ant kurio tvirtinant protezo vainikėlį atkuriama šypsenos estetika bei funkcionalumas. Jau daugelį metų taikoma technologija grąžina gyvenimo džiaugsmą įvairaus amžiaus […]

Skaityti...

photo

Ar po gydymo tiesinimo kapomis dantys išliks taisyklingoje padėtyje?

Dantų tiesinimo kapos – tai vienas aukščiausių šiuolaikinės ortodontijos pasiekimų, suteikiančių galimybę turėti nepriekaištingai tiesius dantis bei koreguoti sąkandžio padėtį. Ypatingu skaidrumu pasižymintys aparatai užtikrina paciento komfortą, dėl kurio nereikia […]

Skaityti...

photo