Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kodėl svarbu geras odontologo ir dantų techniko bendradarbiavimas dantų atkūrime?

Tobulėjant medicinos technologijoms, sparčiai keičiasi ir į gydytojus odontologus dėl dantų atkūrimo besikreipiančių pacientų poreikiai – jie tikisi ne tik greito, komfortiško gydymo, bet ir itin kokybiško, ilgaamžio rezultato. Odontologijos klinikos „Laidente“ specialistai įsitikinę, jog siekiant atkurti dantis nepriekaištingai tiksliai, labai svarbus glaudus gydytojo odontologo ir dantų techniko bendradarbiavimas.

Sėkminga dantų implantacija – tai ne tik šaknies pakaitalo – implanto – įsriegimas. Gydymo procesą vainikuoja danties protezavimas. Todėl dantų technikų laboratorija šiame procese atlieka itin svarbų vaidmenį. Dantų technikai gamina ne tik protezus ant implantų, bet ir kitas dantų atkūrimui reikalingas restauracijas – keramikines dantų laminates, užklotus, įklotus ir t.t.

Kiekvienas pacientas, pasiryžęs dantų atkūrimo procedūroms, po gydymo nori džiaugtis ne tik nepriekaištingai atrodančia šypsena, bet ir jaustis maksimaliai komfortiškai. Pasiekti užsibrėžtą tikslą – pagaminti, tobulai paciento dantų ir burnos anatomiją atitinkančias restauracijas, galima tik gydytojui darniai bendradarbiaujant su dantų techniku.

Norint sukurti harmoningą šypseną, svarbu ne tik tiksliai parinkti protezo spalvą, formą, bet ir įvertinti protezuojamo danties padėtį dantų lanke, dantenų bei burnos gleivinės sveikatą, dantenų formą, sukandime dalyvaujančių dantų formą, kramtymo judesių ypatumus ir kitus svarbius dalykus. Kadangi tobulo protezo, kuris idealiai Jums tiktų ir atitiktų ar Jūsų lūkesčius, paruošimą, lemia tiek daug aspektų, aukštos kvalifikacijos specialistų komanda bei komandinis gydytojo ir dantų techniko darbas yra ypač svarbus.

Gydytojas protezų gamybos procese yra užsakovas, o dantų technikas įgyvendina visus lūkesčius ir suteikia galutinį produktą. Jis yra būtent tas žmogus, kuris, pasinaudodamas iš gydytojo odontologo gauta informacija, projektuoja reikiamą protezą ar laminatę. Būtent nuo šio specialisto profesionalumo tiesiogiai priklauso restauracijų tikslumas, estetika, funkcionalumas ir kokybė.

Deja, dauguma dantų technikų laboratorijų Lietuvoje – centralizuotos ir yra gan toli nuo odontologijos klinikų, todėl nelengva užtikrinti glaudų specialistų bendradarbiavimą. Klinika „Laidente“ turi savo laboratoriją, tad sukontroliuoti visus procesus ir užtikrinti, kad viskas vyktų preciziškai tiksliai – daug paprasčiau. Gydytojo ir dantų techniko bendradarbiavimo vertė geriausiai atsiskleidžia susidūrus su sudėtingomis, kompleksinėmis situacijomis, kai pacientas yra netekęs daugelio dantų.

Norite būti tikri, kad Jūsų dantys bus atkurti nepriekaištingai? Laukiame Jūsų odontologijos klinikose „Laidente“ Vilniuje, Jurbarke ar Šakiuose! Komandinis patyrusių specialistų darbas, naudojamos auščiausios kokybės medžiagos ir šiuolaikinės technologijos užtikrins puikią protezų kokybę, lengvą priežiūrą, o taip pat precizišką protezavimo tikslumą, idealią estetinę išvaizdą ir maksimalų komfortą. Efektyvaus komandinio darbo dėka dantų atkūrimas mūsų klinikose įprastai atliekamas ne tik itin kokybiškai, bet ir greičiau.

Naujausi įrašai

Kodėl netekus danties svarbu jį atkurti ir kokiais būdais tai galima padaryti?

Prarastą dantį rekomenduojama atkurti dantų implantu – tai šaknies pakaitalas, ant kurio tvirtinant protezo vainikėlį atkuriama šypsenos estetika bei funkcionalumas. Jau daugelį metų taikoma technologija grąžina gyvenimo džiaugsmą įvairaus amžiaus […]

Skaityti...

photo

Ar po gydymo tiesinimo kapomis dantys išliks taisyklingoje padėtyje?

Dantų tiesinimo kapos – tai vienas aukščiausių šiuolaikinės ortodontijos pasiekimų, suteikiančių galimybę turėti nepriekaištingai tiesius dantis bei koreguoti sąkandžio padėtį. Ypatingu skaidrumu pasižymintys aparatai užtikrina paciento komfortą, dėl kurio nereikia […]

Skaityti...

photo