Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kodėl reikalingas dantų tiesinimas kapomis?

Susiduriate su dantų ir sąkandžio padėties problemomis, tačiau mintis apie breketus gąsdina? Siūlome Jums puikią išeitį, paremtą šiuolaikinės ortodontijos pasiekimais – tai skaidrias tiesinimo kapas, padedančias užtikrinti komfortišką gydymą, džiuginančius būsimus rezultatus bei galimybę susigrąžinti pasitikėjimą savo šypsena.

Dantų tiesinimo kapų nauda

Palyginus su tradiciniais breketais, iš medicininio plastiko pagamintos skaidrios dantų tiesinimo kapos yra itin komfortiškas gydymo būdas. Šį metodą pasirinkę pacientai džiaugiasi, kad nereikia susidurti su mitybos pokyčiais, burnos ertmės valymo, šveplavimo, kramtymo sunkumais. Taip pat prireikus kapas galima išsiimti (svarbiausia jas nešioti bent 22 val. per parą).

Kokia gydymo eiga?

Atvykus pirmajam vizitui, gydytojas įvertina paciento burnos ertmės būklę nustatydamas, ar dantų tiesinimo kapos yra pats geriausias sprendimas. Vėliau – padaroma rentgeno nuotrauka, nuimami skaitmeniniai atspaudai, fotografuojami dantys, veidas. Nusiuntus informaciją į kapų gaminimo centrą, sudaromas gydymo planas: eiga, trukmė, būsimi rezultatai, matomi kompiuterio ekrane.

Specialioje laboratorijoje pagaminus kapų rinkinį, pacientas plokšteles turi nešioti pagal gyd. ortodonto paskyrimą keičiant jas nurodytu intervalu. Gydymas paprastai trunka apie 18 mėnesių.

Galutiniai rezultatai

Praėjus visą gydymo kursą, pacientai gali džiaugtis tiesia šypsena, suteikiančia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Tiesa, siekiant apsaugoti dantis nuo grįžimo į ankstesnę padėtį, reikia nešioti retencines plokšteles (kelis kartus per savaitę miegant).

Nesate patenkinti savo dantų ir sąkandžio padėtimi? Registruokitės konsultacijai odontologijos klinikoje „Laidente“ dėl gydymo skaidriomis kapomis – vizito metu įvertinsime Jūsų burnos ertmės būklę bei padėsime priimti patį geriausią sprendimą.

Naujausi įrašai

Gyvenimas svetur – ne kliūtis gauti aukščiausio lygio gydymo paslaugas!

Šiuo metu gyvenate užsienyje, tačiau susidūrėte su rimtomis dantų problemomis, kurių sprendimą norėtumėte patikėti tik Lietuvos gydytojams? Odontologijos klinika „Laidente“ gali Jums padėti – atsižvelgdami į kiekvieno paciento poreikius, visas […]

Skaityti...

photo

Kariesas: kas jį sukelia ir kaip išvengti?

Remiantis statistinių duomenų rodikliais, dantų kariesas (kitaip – ėduonis) yra vienas labiausiai paplitusių odontologinės sveikatos susirgimų, su kuriais susiduria daugiau nei 90 proc. pasaulio žmonių. Turint netinkamus burnos higienos, mitybos […]

Skaityti...

photo