Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kodėl neverta atidėlioti dantų atkūrimo implantais?

Remiantis specialistų išvadomis, vienas iš pažangiausių ir efektyviausių prarastų dantų atkūrimo būdų yra implantacija – tai procedūra, grąžinanti funkcionalumą bei šypsenos estetiką. Šiuolaikinė odontologija siūlo pačias įvairiausias atsiskaitymo galimybes: atidedant mokėjimą, pasinaudojant sveikatos draudimu ar valstybės parama. Tačiau pastebima, kad kai kurie žmonės vengia atkurti dantis, o tai yra ypač pavojinga sveikatai.

Išvaizdos pokyčiai. Praradus dantis, pirmiausiai pastebime tai vizualiai, kadangi negalime plačiai šypsotis, mūsų žandikaulio kaulas pradeda tirpti, todėl veidas raukšlėjasi, skruostai įdumba, atrodome kur kas vyresni, nei esame iš tikrųjų. Tai stipriai atsiliepia pasitikėjimui savimi, tampame kur kas mažiau socialiai aktyvūs, vengiame bendravimo su kitais žmonėmis.

Virškinimo problemos. Kai mums trūksta dantų – kelių, daugumos ar netgi visų – sutrinka kramtymo funkcija, todėl patiriame virškinimo sutrikimus. Negalėdami tinkamai susmulkinti maisto, nurijame jį didesnėmis dalimis, kurių organizmas negali tinkamai apdoroti. Taip pat atsisakome mėgstamų produktų, labiau renkamės tokius, kokius galėsime sukramtyti.

Fonetikos sutrikimai. Praradę dantis, ypač priekinius, susiduriame su kita problema – negalime aiškiai kalbėti, todėl implantacija yra puikus sprendimas norint aiškiai bei artikuliuotai tarti žodžius. Tai gali būti dar viena priežastimi, kodėl pradedame vengti aplinkinių ar bet kokių situacijų, reikalaujančių bendravimo.

Grėsmė kitiems dantims. Jeigu esame netekę tik tam tikros dalies dantų, prarastųjų atkūrimas yra ypač svarbus, kadangi taip galime išsaugoti sveikuosius. Priešingu atveju aplinkiniai dantys netenka stabilumo, pradeda judėti, atsiranda grėsmė jų netekti.

Pasirūpinkite savo odontologine bei viso organizmo sveikata bei gera savijauta atkurdami prarastus dantis pačiu pažangiausiu ir laiko patikrintu metodu – dantų implantacija. „Laidente“ klinikoje Jūsų laukia visada pasiruošę padėti specialistai, todėl registruokitės pirminei konsultacijai ir pradėkite svajonių šypsenos kelionę. Laukiame Jūsų!

Naujausi įrašai

Kariesas: kas jį sukelia ir kaip išvengti?

Remiantis statistinių duomenų rodikliais, dantų kariesas (kitaip – ėduonis) yra vienas labiausiai paplitusių odontologinės sveikatos susirgimų, su kuriais susiduria daugiau nei 90 proc. pasaulio žmonių. Turint netinkamus burnos higienos, mitybos […]

Skaityti...

photo

Kaip pasiruošti dantų implantacijos procedūrai?

Praradote vieną, kelis ar netgi visus dantis? Tokiu atveju rekomenduojama rinktis dantų implantaciją, padedančią pilnai atkurti kramtymo funkciją, šypsenos estetiką bei užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui. Ruošiantis gydymui, pacientams dažnai […]

Skaityti...

photo