Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kodėl netekus danties svarbu jį atkurti ir kokiais būdais tai galima padaryti?

Prarastą dantį rekomenduojama atkurti dantų implantu – tai šaknies pakaitalas, ant kurio tvirtinant protezo vainikėlį atkuriama šypsenos estetika bei funkcionalumas. Jau daugelį metų taikoma technologija grąžina gyvenimo džiaugsmą įvairaus amžiaus pacientams, o kartu padeda išvengti tolimesnių odontologinės sveikatos problemų.

Ką patiriame netekę danties?

Praradus bent vieną dantį, diskomfortą pirmiausiai pajaučiame bendraudami ir kramtydami maistą, tačiau didžiausia žala tenka kaului. Delsiant atlikti implantaciją, kaulas pradeda nykti, šalia esantys dantys taip pat tampa labiau paslankesni, atsiranda rizika virškinimo sutrikimams. Galiausiai tai neigiamai atsiliepia žmogaus veido estetikai, psichologinei savijautai.

Dantų implantacija – vienintelė išeitis?

Atsižvelgiant į paciento klinikinę būklę bei finansines galimybes, gydytojas gali pasiūlyti išimamus/fiksuojamus protezus, tačiau dantų implantacija, užtikrinus gerą burnos higieną, garantuoja džiuginančius rezultatus kelis dešimtmečius ar net daugiau.

Netekote vieno danties ir svarstote apie efektyviausią jo atkūrimo sprendimą? Odontologijos klinika „Laidente“ turi puikų pasiūlymą – registruokitės pirminei konsultacijai, kurios metu gydytojas odontologas, įvertinęs Jūsų burnos ertmės būklę, sudarys implantacijos gydymo planą. Laukiame atvykstant!

Naujausi įrašai

Dantų griežimas. Kaip jį gydyti?

Remiantis statistiniais duomenimis, net iki 85 proc. suaugusiųjų žmonių susiduria su griežimu dantimis (dar kitaip žinomu kaip bruksizmu) – tai nevalingas įprotis, lemiantis dantų nusidėvėjimą, traumas, raumenų, žandikaulio, veido srities […]

Skaityti...

photo

Kodėl reikalingas dantų šalinimas?

Natūralių žmogaus dantų išsaugojimas – tai vienas pagrindinių gydytojų uždavinių, kuriuos įgyvendinti pavyksta, deja, ne visada. Esant itin giliems pažeidimams, odontologinėms traumoms ar netaisyklingai išaugusiems dantims, atliekamas jų šalinimas be […]

Skaityti...

photo