Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kodėl nepakanka pasirūpinti dantimis vien tik namuose?

Jei norite būti sveiki, vienas iš pagrindinių dalykų, kuriuos rekomenduojame – tai tinkamai prižiūrėti savo burnos ertmę. Odontologai rekomenduoja bent du kartus per parą dantis valytis specialia pasta su vieno, visų dantų ir tarpdančių šepetėliais. Visgi patys susikaupusių nešvarumų iki galo pašalinti negalime, todėl svarbu bent kartą per pusmetį (o prireikus ir dažniau) lankytis pas burnos higienistą, kuris pasirūpins visapuse burnos audinių švara bei gaiva.

Kuo svarbi profesionali burnos higiena?

Profesionalios burnos higienos metu pašalinamos susikaupusios minkštosios ir mineralizuotos kietosios apnašos, kurios kaupiasi sunkiai pasiekiamose vietose: dantų vagelėse, tarpdančiuose, prie pat dantenų. Uždelsus atlikti procedūrą, dantys įgauna geltoną arba rusvą spalvą, atsiranda nemalonus kvapas, kraujavimas, įvairūs uždegimai, ligos. Taip nutinka dėl bakterijų, gaminančių rūgštinę terpę, dėl kurios pažeidžiamas emalis, ardoma jo struktūra. Todėl burnos higienos procedūra užtikrina burnos ertmės švarą bei apsaugo nuo tolimesnių ligų plitimo.

Kaip atliekama profesionali burnos higiena?

Odontologijos klinikoje „Laidente“ profesionali burnos higiena pirmiausiai pradedama nuo paciento dantų būklės įvertinimo ir pasiruošimo procedūrai, o toliau:

  • mineralizuotos apnašos nuo dantų šalinamos ultragarsiniu skaleriu;
  • dėl įvairių maisto produktų ir gėrimų atsiradusios pigmentinės dėmės naikinamos „Air-flow“ sistema;
  • galiausiai dantys nupoliruojami specialia pasta, kuri suteikia baltumą bei spindesį.

Kiekvieno vizito metu burnos higienistas pateikia naudingų patarimų, kaip prižiūrėti savo burnos ertmę, kokias priemones rinktis jos priežiūrai bei vizualiai parodo tinkamo dantų valymo techniką.

Kviečiame rūpintis savo dantimis jau dabar ir registruotis profesionaliai burnos higienai odontologijos klinikoje „Laidente“, kurioje dirbantys specialistai visada pasiruošę padėti. Laukiame Jūsų!

Naujausi įrašai

Ar visiems pacientams galima atlikti dantų balinimo procedūrą?

Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurios metu išgaunamas norimas dantų atspalvis naudojant specialias medžiagas kartu su Philips Zoom sistema. Dažniausiai šią procedūrą atlieka burnos higienistas arba gydytojas […]

Skaityti...

photo

TLK kompensacija dantų protezavimui

Netekusiems dantų ar susidūrusiems su rimtais jų pažeidimais – primename! Odontologijos klinikos „Laidente“ pacientai, atitinkantys teritorinių ligonių kasų kompensacijos gavimo sąlygas, gali gauti finansavimą dantų protezavimui. Šios procedūros metu, atsižvelgiant […]

Skaityti...

photo