Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kodėl dantų implantai yra pranašesni už išimamus dantų protezus?

Netekus vieno, kelių arba visų dantų svarbu nepulti į paniką, kadangi šiuolaikinė odontologija yra itin pažengusi šiuo klausimu. Susidūrus su tokia situacija, gydytojai rekomenduoja dantis atkurti ne pasenusiais išimamais protezais, bet dantų implantais. Tai viena naujausių technologijų, sugrąžinanti pacientams pasitikėjimą savimi ir įprastą gyvenimo kokybę. Šiame straipsnyje dalinamės naudinga informacija, kodėl rekomenduojame rinktis dantų atkūrimą implantais.

Daugelį metų Lietuvoje bedantystę buvo siūloma gydyti išimamais dantų protezais, tačiau šis būdas, palyginti su šiuolaikinėmis technologijomis, nėra toks efektyvus. Nors toks protezavimo būdas yra vienas iš pigiausių, jo kokybė – abejotina. Pirmiausiai, išimama dantų plokštelė yra nestabili ir sunkiai besilaikanti, todėl žmogus negali tinkamai ir kokybiškai sukramtyti maisto. Taip pat turint burnoje tokius protezus, pažeidžiami minkštieji audiniai, sutrinka kalbėjimo funkcija.

Šių dienų odontologija suteikia visas įmanomas galimybes nesikankinti ir atkurti dantis implantais. Toks protezavimo būdas yra puiki alternatyva natūralioms dantų šaknims, sudarant tvirtą ir stabilią atramą prie jų pritvirtintam protezui. Gydytojų praktika rodo, kad pacientai, išbandę dantų implantaciją, su naujaisiais dantimis jaučiasi taip tarsi tai būtų jų natūralūs dantys. Toks būdas padeda ir vėl džiaugtis gyvenimu: atkuriama ne tik estetinė išvaizda, bet ir pilna kramtymo funkcija.

Gydytojai odontologai pabrėžia, kad renkantis dantų implantus, kurių šiuo metu rinkoje yra pačių įvairiausių, reikia atkreipti dėmesį į medžiagą. Daugumą implantų sudaro titano ir kitų metalų priemaišos, dėl kurių kenčia kokybė ir efektyvumas. Todėl specialistai rekomenduoja apsvarstyti implantus, kurių sudėtyje yra cirkonio lydinio. Ši medžiaga geriausiai biologiškai suderinama su žmogaus organizmu, todėl tikimybė, kad implantas tinkamai ir sėkmingai prigis yra didesnė.

Tikriausiai pastebėjote, kad norint atkurti prarastus dantis, geriausia alternatyva – implantai. Tai viena efektyviausių investicijų ne tik į savo sveikatą, bet ir į pasitikėjimą savimi, geresnę psichologinę savijautą. Jeigu netekote dalies arba visų savo dantų, maloniai kviečiame užsiregistruoti pirminei konsultacijai odontologijos klinikoje „Laidente“. Čia dirbantys gydytojai įvertins bendrą Jūsų burnos ertmės situaciją, kartu aptarsime lūkesčius ir galimybes. Mums svarbu, kad ir vėl galėtumėte plačiai šypsotis!

Naujausi įrašai

Kariesas: kas jį sukelia ir kaip išvengti?

Remiantis statistinių duomenų rodikliais, dantų kariesas (kitaip – ėduonis) yra vienas labiausiai paplitusių odontologinės sveikatos susirgimų, su kuriais susiduria daugiau nei 90 proc. pasaulio žmonių. Turint netinkamus burnos higienos, mitybos […]

Skaityti...

photo

Kaip pasiruošti dantų implantacijos procedūrai?

Praradote vieną, kelis ar netgi visus dantis? Tokiu atveju rekomenduojama rinktis dantų implantaciją, padedančią pilnai atkurti kramtymo funkciją, šypsenos estetiką bei užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui. Ruošiantis gydymui, pacientams dažnai […]

Skaityti...

photo