M. K. Čiurlionio g. 84B-61, Vilnius Tel.: +37068694449
Odontologo paslaugos, implantavimas
Lino g. 1, Jurbarkas Tel.: +37044772255 Tel.: +37062062971
Odontologo paslaugos, laboratorija
Vytauto Didžiojo g. 7, Jurbarkas Tel.: +37068602022
Odontologo paslaugos, implantavimas
Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kaip skaitmeninė odontologija taupo pacientų laiką

Vis dar neretai galvojama, kad dantų atkūrimas – sudėtingas ir ilgai užtrunkantis procesas. Tačiau, šiuo metu vis plačiau naudojamos šiuolaikinės skaitmeninės technologijos gydymą paverčia paprastesniu ir taupo pacientų bei gydytojų laiką.

Pavyzdžiui, įprastinė protezų gamyba pradedama dantų atspaudų nuėmimu, po to, pagal gautą atspaudą, liejamas diagnostinis gipso modelis, o ant jo galiausiai gaminami dantų protezai. Taigi, standartinė protezo gamyba, kurią sudaro trys etapai, užtrunka ženkliai ilgiau, nei naudojant pažangias skaitmenines technologijas. Be to, išlieka ir didesnė paklaidų tikimybė.

Odontologijos klinikoje „Laidente“ naudojamas intraoralinis skeneris šį ilgą ir dėl tradicinio dantų atspaudų nuėmimo gana nemalonų dantų atkūrimo etapą paverčia ženkliai tikslesniu ir greitesniu. Maža to, jo metu išvengiama ir bet kokių nemalonių pojūčių. Intraoralinio skenerio dėka galima nuskaityti paciento burnos duomenis ypatingai greitai tiksliai ir, pasiekiant net sunkiausiai prieinamas vietas ir perkelti į skaitmeninę erdvę visas dantų struktūras, kurios vėliau naudojamos restauracijų modeliavimui. Skaitmeninės technologijos pagal nuskenuotą informaciją (sąkandžio ypatumus, kaimyninius ar kitų sveikų dantų paviršiaus morfologiją) greitai sukuria ypatingai tikslią pažeistam dančiui reikalingos formos, spalvos ir krypties restauraciją.

Skaitmeninį 3D vaizdą lengvai galima perduoti į dantų technikų laboratoriją. Turėdami reikiamus vaizdus kompiuteryje, dantų technikai gali tiksliai suplanuoti darbą ir išfrezuoti arba 3D spausdintuvu atspausdinti reikiamą protezą, kuris iš karto pritvirtinamas pacientui. Taigi, pacientas paleidžiamas jau su atkurtu dantimi, gali jaustis komfortiškai ir mėgautis pilnaverčiu gyvenimu.

Kadangi, naudojant intraoralinį skenerį, praleidžiami silikoninio atspaudo ir gipsinio modelio etapai, protezo gamybos laikas žymiai sutrumpėja. Taip pat išvengiama ir protezo netikslumų, kurie galimi gaminant protezus tradiciniu būdu – nuimant atspaudą ir liejant gipso modelį. Šiuolaikinių technologijų dėka šie etapai atliekami skaitmeniniu būdu, todėl pagaminti protezai yra itin tikslūs, kokybiški ir užtikrinantys puikią estetinę išvaizdą. Tvirta, ilgaamžė restauracija pagaminama ir pritvirtinama vieno vizito pas gydytoją odontologą metu, tad taupomas ne tik paciento laikas, bet ir gydymo kaštai, nes nereikia laikinų restauracijų.

Atsižvelgdami į besikeičiančius pacientų lūkesčius, odontologijos klinikos „Laidente“ specialistai, pasitelkę modernią pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą ir pažangias skaitmenines technologijas, siūlo tikslią diagnostiką ir greitą, komfortišką bei geriausius rezultatus užtikrinantį gydymą.

Naujausi įrašai

Griežimas dantimis – kodėl jis gali būti pavojingas?

Intensyvus šiuolaikinis ritmas kasdien į mūsų gyvenimą įneša bent truputį streso, net jei to ir nepastebime. Lygiai taip pat galime nepastebėti, kaip mūsų kūnas su šiuo stresu bando kovoti. Neretai […]

Skaityti...

photo

Periodonto ligos ir kaip jų išvengti?

Nemalonus burnos kvapas, paraudusios, kraujuojančios ir pūliuojančios dantenos – svarbūs signalai, jog galbūt sergate kuria nors iš periodonto ligų. Kas tai per negalavimai ir kaip jų išvengti aptarsime šiame tekste.

Skaityti...

photo