Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kaip prižiūrėti implantuotus dantis?

Atlikus dantų implantaciją, vienas iš svarbiausių veiksnių, padedančių užtikrinti jų ilgaamžiškumą – tai tinkama priežiūra. Nors esama įsitikinimų, kad implantams nereikia skirti ypatingo dėmesio, gydytojai primena, jog tai nėra tiesa. Siekiant savo naująja šypsena džiaugtis kuo ilgiau, kviečiame susipažinti su pagrindinėmis priemonėmis, padedančiomis tinkamai prižiūrėti implantuotus dantis.

Dantų šepetėlis. Specialistai rekomenduoja naudoti minkštą šepetėlį, kuris netraumuotų minkštųjų audinių ir nebraižytų vainikėlių paviršiaus. Taip pat patartina įsigyti ir vieno danties šepetėlį, kadangi jo maža galvutė padeda geriau jausti judesius, pasiekti sunkiau prieinamas ertmes.

Tarpdančių šepetėlis. Bent vieną kartą per dieną patariama naudoti tarpdančių šepetėlius, kurie padeda pašalinti maisto likučius bei susikaupusias minkštąsias apnašas.

Dantų pasta. Užkertant kelią titano korozijai, implantuotų dantų priežiūrai puikiai pasitarnauja pasta be fluoro. Taip pat reikėtų vengti tokių dantų pastų, kurios turi abrazyvių dalelių, galinčių pakenkti vainikėlių paviršiui.

Profesionali burnos higiena. Kitas svarbus žingsnis, siekiant užtikrinti implantuotų dantų ilgaamžiškumą, yra reguliarūs vizitai profesionaliai burnos higienai. Gydytojai pataria tai daryti bent kartą per pusmetį, tačiau jeigu sergama periodonto ligomis arba sparčiai kaupiasi apnašos, tai rekomenduojama daryti ir dažniau (kas 3–4 mėnesius).

Turite daugiau klausimų, susijusių su dantų priežiūra po implantacijos procedūros? Odontologijos klinikoje „Laidente“ dirbantys specialistai visada pasiruošę Jums padėti – registruokitės profesionaliai burnos higienai arba konsultacijai ir į klausimus bus atsakyta. Laukiame Jūsų!

Naujausi įrašai

Kodėl netekus danties svarbu jį atkurti ir kokiais būdais tai galima padaryti?

Prarastą dantį rekomenduojama atkurti dantų implantu – tai šaknies pakaitalas, ant kurio tvirtinant protezo vainikėlį atkuriama šypsenos estetika bei funkcionalumas. Jau daugelį metų taikoma technologija grąžina gyvenimo džiaugsmą įvairaus amžiaus […]

Skaityti...

photo

Ar po gydymo tiesinimo kapomis dantys išliks taisyklingoje padėtyje?

Dantų tiesinimo kapos – tai vienas aukščiausių šiuolaikinės ortodontijos pasiekimų, suteikiančių galimybę turėti nepriekaištingai tiesius dantis bei koreguoti sąkandžio padėtį. Ypatingu skaidrumu pasižymintys aparatai užtikrina paciento komfortą, dėl kurio nereikia […]

Skaityti...

photo