Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kaip prižiūrėti implantuotus dantis?

Atlikus dantų implantaciją, vienas iš svarbiausių veiksnių, padedančių užtikrinti jų ilgaamžiškumą – tai tinkama priežiūra. Nors esama įsitikinimų, kad implantams nereikia skirti ypatingo dėmesio, gydytojai primena, jog tai nėra tiesa. Siekiant savo naująja šypsena džiaugtis kuo ilgiau, kviečiame susipažinti su pagrindinėmis priemonėmis, padedančiomis tinkamai prižiūrėti implantuotus dantis.

Dantų šepetėlis. Specialistai rekomenduoja naudoti minkštą šepetėlį, kuris netraumuotų minkštųjų audinių ir nebraižytų vainikėlių paviršiaus. Taip pat patartina įsigyti ir vieno danties šepetėlį, kadangi jo maža galvutė padeda geriau jausti judesius, pasiekti sunkiau prieinamas ertmes.

Tarpdančių šepetėlis. Bent vieną kartą per dieną patariama naudoti tarpdančių šepetėlius, kurie padeda pašalinti maisto likučius bei susikaupusias minkštąsias apnašas.

Dantų pasta. Užkertant kelią titano korozijai, implantuotų dantų priežiūrai puikiai pasitarnauja pasta be fluoro. Taip pat reikėtų vengti tokių dantų pastų, kurios turi abrazyvių dalelių, galinčių pakenkti vainikėlių paviršiui.

Profesionali burnos higiena. Kitas svarbus žingsnis, siekiant užtikrinti implantuotų dantų ilgaamžiškumą, yra reguliarūs vizitai profesionaliai burnos higienai. Gydytojai pataria tai daryti bent kartą per pusmetį, tačiau jeigu sergama periodonto ligomis arba sparčiai kaupiasi apnašos, tai rekomenduojama daryti ir dažniau (kas 3–4 mėnesius).

Turite daugiau klausimų, susijusių su dantų priežiūra po implantacijos procedūros? Odontologijos klinikoje „Laidente“ dirbantys specialistai visada pasiruošę Jums padėti – registruokitės profesionaliai burnos higienai arba konsultacijai ir į klausimus bus atsakyta. Laukiame Jūsų!

Naujausi įrašai

Gyvenimas svetur – ne kliūtis gauti aukščiausio lygio gydymo paslaugas!

Šiuo metu gyvenate užsienyje, tačiau susidūrėte su rimtomis dantų problemomis, kurių sprendimą norėtumėte patikėti tik Lietuvos gydytojams? Odontologijos klinika „Laidente“ gali Jums padėti – atsižvelgdami į kiekvieno paciento poreikius, visas […]

Skaityti...

photo

Kodėl reikalingas dantų tiesinimas kapomis?

Susiduriate su dantų ir sąkandžio padėties problemomis, tačiau mintis apie breketus gąsdina? Siūlome Jums puikią išeitį, paremtą šiuolaikinės ortodontijos pasiekimais – tai skaidrias tiesinimo kapas, padedančias užtikrinti komfortišką gydymą, džiuginančius […]

Skaityti...

photo