Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Kaip pasiruošti dantų implantacijos procedūrai?

Praradote vieną, kelis ar netgi visus dantis? Tokiu atveju rekomenduojama rinktis dantų implantaciją, padedančią pilnai atkurti kramtymo funkciją, šypsenos estetiką bei užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui. Ruošiantis gydymui, pacientams dažnai kyla įvairiausių klausimų, iš kurių vienas aktualiausių – ką svarbu žinoti prieš šią procedūrą? Apie tai kviečiame skaityti plačiau.

Profesionali burnos higiena. Ruošiantis implantacijos procedūrai, vienas iš svarbiausių žingsnių yra profesionali burnos higiena, kurios metu pašalinamos susikaupusios minkštosios ir kietosios apnašos bei užtikrinama burnos švara.

Sočiai pavalgykite. Po procedūros praėjus vietinės nejautros poveikiui, galite jausti laikiną diskomfortą ir apatinės veido dalies patinimą, dėl kurio bent kelias valandas nereikėtų vartoti jokio maisto. Sočiai pavalgyti rekomenduojama prieš atvykstant implantacijai.

Kraujo krešėjimą keičiantys vaistai. Tam tikrais atvejais gydytojai pataria prieš procedūrą gerti nuskausminamuosius vaistus arba antibiotikus. Tačiau svarbu žinoti, kad reikėtų vengti medikamentų, kurie keičia kraujo krešėjimą – jie gali sukelti gydymo komplikacijas.

Patarimas moterims ir vyrams. Siekiant užtikrinti gerą dezinfekciją ir procedūros eigą, moterims patariama nenaudoti jokio makiažo arba pasidažyti minimaliai, o vyrams – nusiskusti barzdą.

Rūkantieji. Likus kelioms dienoms iki implantacijos ir praėjus savaitei po jos, reikėtų vengti rūkymo, kadangi šis žalingas įprotis gali turėti neigiamos įtakos gydymui bei jo rezultatams.

Apmokėjimas ir kiti formalumai. Prieš dantų implantacijos dieną pasirūpinkite visais formalumais – dokumentų pildymu, sutartimis dėl apmokėjimo ir kt. Tokiu būdu išvengsite streso ir galėsite iš karto grįžti namo ilsėtis.

Turite daugiau klausimų dėl dantų implantacijos? Odontologijos klinikos „Laidente“ gydytojai pasiruošę į juos atsakyti – registruokitės konsultacijai ir pasimatykime jau greitai!

Naujausi įrašai

Kariesas: kas jį sukelia ir kaip išvengti?

Remiantis statistinių duomenų rodikliais, dantų kariesas (kitaip – ėduonis) yra vienas labiausiai paplitusių odontologinės sveikatos susirgimų, su kuriais susiduria daugiau nei 90 proc. pasaulio žmonių. Turint netinkamus burnos higienos, mitybos […]

Skaityti...

photo

Ar visiems pacientams galima atlikti dantų balinimo procedūrą?

Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurios metu išgaunamas norimas dantų atspalvis naudojant specialias medžiagas kartu su Philips Zoom sistema. Dažniausiai šią procedūrą atlieka burnos higienistas arba gydytojas […]

Skaityti...

photo