Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Gyvenimas svetur – ne kliūtis gauti aukščiausio lygio gydymo paslaugas!

Šiuo metu gyvenate užsienyje, tačiau susidūrėte su rimtomis dantų problemomis, kurių sprendimą norėtumėte patikėti tik Lietuvos gydytojams? Odontologijos klinika „Laidente“ gali Jums padėti – atsižvelgdami į kiekvieno paciento poreikius, visas reikiamas paslaugas teikiame greitai, efektyviai bei paprastai.

Planuokime vizitą kartu!

Jeigu reikiamos pagalbos negalite gauti svetur, Lietuvos gydytojai odontologai yra pasiruošę Jums padėti planuojant būsimą vizitą nuotoliniu būdu.

Registracija. Esant problemai, pirmiausiai registruokitės konsultacijai nurodydami savo kontaktinius duomenis, nusiskundimus. Taip pat galite pateikti ir atliktų tyrimų išrašus, rentgeno nuotraukas ir kt.

Gydymo planas. Atsižvelgiant į gautą informaciją, gydytojas odontologas sudarys pirminį gydymo planą ir kartu sutarsite dėl tikslaus būsimų vizitų laiko.

Gydymas. Jums grįžus į Lietuvą, odontologinis gydymas bus pradedamas iš karto.

Kodėl verta rinktis mus?

● Patogu susisiekti iš bet kurios pasaulio vietos.

● Suteikiamos virtualios konsultacijos yra itin išsamios.

● Išlaikomas kokybės bei kainos santykis.

● Vizitai paskiriami Jums patogiu laiku.

● Atvykus esate pasitinkami draugiško kolektyvo

Odontologijos klinikos „Laidente“ specialistai yra pasiruošę padėti visiems pacientams – netgi gyvenantiems užsienyje! Tad jeigu susidūrėte su rimtomis dantų problemomis, registruokitės konsultacijai jau dabar ir mes gavę Jūsų užklausą susisieksime kaip galima greičiau.

Naujausi įrašai

Kodėl reikalingas dantų tiesinimas kapomis?

Susiduriate su dantų ir sąkandžio padėties problemomis, tačiau mintis apie breketus gąsdina? Siūlome Jums puikią išeitį, paremtą šiuolaikinės ortodontijos pasiekimais – tai skaidrias tiesinimo kapas, padedančias užtikrinti komfortišką gydymą, džiuginančius […]

Skaityti...

photo

Kariesas: kas jį sukelia ir kaip išvengti?

Remiantis statistinių duomenų rodikliais, dantų kariesas (kitaip – ėduonis) yra vienas labiausiai paplitusių odontologinės sveikatos susirgimų, su kuriais susiduria daugiau nei 90 proc. pasaulio žmonių. Turint netinkamus burnos higienos, mitybos […]

Skaityti...

photo