Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Gydytoja atsako: skaitmenizuotų priemonių pagalba atliekama dantų implantacija – leidžia greičiau pasiekti norimą rezultatą

Pasak implantologijos specialistų, nors praradusieji dantis nori atkurti juos kuo greičiau, dažnai žmonės ilgai nesikreipia į gydytojus odontologus dėl pačių įvairiausių priežasčių – nežinomybės ar procedūrų sudėtingumo. Tyrimuose įrodyta, kad po danties pašalinimo laukiant ilgiau nei šešis mėnesius, kaulas pradeda greitai tirpti ir prireikia brangių kaulo priauginimo procedūrų. Tačiau klinikos „Laidente“ implantuojančios gydytojos Editos Kažemėkienės teigimu, pacientų požiūris iškart pasikeičia įrodant, kad dabar, taikant skaitmenines technologijas, implantacija yra greita, beskausmė ir jokių nemalonių pojūčių nesukelianti procedūra.

 

Atskira laboratorija paspartina gydymą

Dauguma dantų technikų laboratorijų Lietuvoje – centralizuotos ir gana toli nuo skirtingų odontologijos klinikų. Tai reiškia, kad reikia siųsti užsakymus,

laukti eilėje, ilgiau užtrunka

restauracijų gamyba ir derinimas. Klinika „Laidente“ turi nuosavą laboratoriją, todėl darbas vyksta daug paprasčiau ir sklandžiau, o, svarbiausia – taupant pacientų laiką.

Restauracijų nereikia siųsti per kurjerius, kadangi jos pagaminamos per 24 valandas ir jei prireikia, iš karto atliekamos korekcijos. Dantų technikų laboratorijoje gaminama viskas, ko reikia dantų atkūrimui: nuo išimamų elastinių protezų iki viso žandikaulio dantis atkuriančių fiksuojamų protezų iš cirkonio. Todėl sklandžiam ir greitam dantų atkūrimo procesui glaudus laboratorijoje dirbančių dantų technikų ir gydytojų odontologų bendradarbiavimas yra būtinas.

Teikiame aukštos kokybės paslaugas

Žinome, kad mūsų pacientams ypač aktualios procedūros, padedančios atkurti svajonių šypseną ir dantų funkcionalumą. Žmonės, netekę dantų, dažnai vengia bendrauti dėl sukritusių lūpų, sutrikusios kramtymo funkcijos. Perkraunant svorį ant likusių dantų, sutrinka virškinimas, mityba tampa nepilnaverte, dažnai išimami protezai juda burnoje. Po implantacijos atstačius kramtymo funkciją, žmogus ir vėl gali maitintis savo mėgstamu maistu, drąsiai bendrauti su kitais ir pasitikėti savimi. Mūsų odontologijos klinikoje „Laidente“ dirbanti gydytoja odontologė E. Kažemėkienė atlieka ne tik dantų implantaciją, bet taip pat teikia ir šias protezavimo paslaugas:

  • estetinį dantų protezavimą – koreguojame dantų formą, spalvą ir sprendžiame kitas estetines problemas;
  • fiksuojami protezai – dantis atkuriame tilteliais, vainikėliais, įklotais, užklotais, cirkonio implantais;
  • išimami protezai – dažniausiai pasitaikančios elastinės plokštelės, lanko atraminiai protezai.

Protezų gamybai naudojamos puikų biosuderinamumą su organizmu turinčios ir net jautriausiems pacientams alergijų nesukeliančios medžiagos – cirkonis ir medicininė plastmasė.

Kitos inovatyvios technologijos

Odontologijos klinikos „Laidente“ specialistai žino, kad norint pateisinti pacientų lūkesčius, šiais laikais gydymas neįsivaizduojamas ir be kitų itin pažangių skaitmeninių technologijų – 3D kompiuterinės tomografijos, laboratorinių frezavimo skenerių, 3D spausdintuvo. Pasitelkiant šias priemones, implantacijai reikalinga diagnostika ir visas dantų atkūrimo procesas vyksta ypač tiksliai, sklandžiai ir greitai.

Dėl tikslaus planavimo galima įvertinti kaulo būklę ir nuspręsti, ar įsriegus implantus dantys galės iš karto būti atkuriami ir ar reikės atlikti sąkandžio kėlimo operaciją. Gaminant chirurginį gidą, operacija atliekama tiksliai, sumažinant komplikacijų riziką. Po operacijos atliekamas skenavimas ir iš karto siunčiamas užsakymas į laboratoriją, kur gaminami laikini protezai, su kuriais pacientas bus, kol implantas pasieks osteointegraciją, prigis ir bus galima protezuoti nuolatiniu protezu (iš cirkonio arba plastmasės ant metalinio karkaso). Taigi, Jums prireiks mažiau vizitų pas specialistą, patirsite mažiau streso ir diskomforto, o tinkamai prižiūrint naujuosius dantis, galėsite jais mėgautis dar daugybę metų.

Taupykite savo laiką ir pinigus, nelaukite eilėse ir prarastus dantis atkurkite vos per kelias dienas visiškai nemokamai. Odontologijos klinika „Laidente“ yra sudariusi sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo paslaugos. Kompensuojama iš PSDF biudžeto, atsižvelgiant į faktines dantų protezavimo išlaidas. Pagal ligonių kasų klasifikaciją, suma skiriama nuo 670,39 Eur iki 2062,70 Eur. Finansavimu gali pasinaudoti:

Kviečiame užsiregistruoti nemokamai konsultacijai mūsų klinikoje: vizito metu ne tik įvertinsime Jūsų burnos ertmės būklę, bet ir sudarysime implantacijos planą. Kelios akimirkos ir vėl galėsite džiaugtis atkurta šypsena!

Registruotis konsultacijai
Naujausi įrašai

Kariesas: kas jį sukelia ir kaip išvengti?

Remiantis statistinių duomenų rodikliais, dantų kariesas (kitaip – ėduonis) yra vienas labiausiai paplitusių odontologinės sveikatos susirgimų, su kuriais susiduria daugiau nei 90 proc. pasaulio žmonių. Turint netinkamus burnos higienos, mitybos […]

Skaityti...

photo

Kaip pasiruošti dantų implantacijos procedūrai?

Praradote vieną, kelis ar netgi visus dantis? Tokiu atveju rekomenduojama rinktis dantų implantaciją, padedančią pilnai atkurti kramtymo funkciją, šypsenos estetiką bei užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui. Ruošiantis gydymui, pacientams dažnai […]

Skaityti...

photo