Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Finansuojamas protezavimas: pamirškite ilgas eiles

Jau kurį laiko tarpą svarstote apie dantų protezavimą, tačiau šiuo metu negalite sau to leisti finansiškai? Turime Jums gerų naujienų! Valstybinė ligonių kasa (VLK) praneša, kad nuo šiol nebereikės laukti ilgose eilėse ir pildyti begalės įvairiausių dokumentų. Tai padarys gydymo įstaiga, į kurią kreipsitės, todėl procesas bus itin sklandus ir patogus. Duomenys rodo, kad Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis bus kompensuojama net 39,2 mln. Eur., todėl raginame pasinaudoti šia parama.

 

Į Valstybinės ligonių kasos (VLK) teikiamą kompensaciją gali pretenduoti:

 

Pensinio amžiaus žmonėms, neįgaliesiems ir kitiems asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos, teikiama parama iki 504,81 Eur, o vaikams – iki 257,63 Eur. Išimtiniais atvejais, kai taikomas sudėtingesnis ir brangesnis gydymas odontologų sprendimu, kompensuojama suma gali siekti ir 1553,24 Eur.

 

Pagrindinis dalykas, kurį turite padaryti, tai susirasti kliniką, kuri yra pasirašiusi sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis (TLK). Viskuo kitu bus pasirūpinta: įstaigos darbuotojai pateiks reikalingus prašymus ir dokumentus į sistemą. Tai padarius, iš karto būsite informuoti apie teisės gauti kompensuojamas paslaugas įsigijimą, gausite patvirtinantį dokumentą.

 

Jeigu norite atkurti prarastus dantis, kviečiame registruotis pirminei konsultacijai odontologijos klinikoje „Laidente“. Mes esame sudarę sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl protezavimo išlaidas, atitikus keliamus reikalavimus, Jums kompensuos valstybė. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau ir pakviesime vizitui, kurio metu aptarsime Jūsų lūkesčius, galimybes bei atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Naujausi įrašai

Kodėl netekus danties svarbu jį atkurti ir kokiais būdais tai galima padaryti?

Prarastą dantį rekomenduojama atkurti dantų implantu – tai šaknies pakaitalas, ant kurio tvirtinant protezo vainikėlį atkuriama šypsenos estetika bei funkcionalumas. Jau daugelį metų taikoma technologija grąžina gyvenimo džiaugsmą įvairaus amžiaus […]

Skaityti...

photo

Ar po gydymo tiesinimo kapomis dantys išliks taisyklingoje padėtyje?

Dantų tiesinimo kapos – tai vienas aukščiausių šiuolaikinės ortodontijos pasiekimų, suteikiančių galimybę turėti nepriekaištingai tiesius dantis bei koreguoti sąkandžio padėtį. Ypatingu skaidrumu pasižymintys aparatai užtikrina paciento komfortą, dėl kurio nereikia […]

Skaityti...

photo