Registration: Online

Tooth grinding and wear prevention

Return

Griežimas dantimis arba bruksizmas – tai iššūkis paciento fizinei savijautai, dantų sveikatai ir estetikai. Bruksizmas, pasireiškiantis kaip stiprus sukandimas ar nevalingas dantų kontaktavimas, dažniausiai vyksta miego metu, pacientui to nejaučiant. Apie nemalonius pokyčius praneša pastebimai nusidėvėję, pajautrėję dantys, žandikaulio skausmai.

Bruksizmo gydymo nauda

  • Panaikinama skausmo priežastis
  • Leidžia visam laikui išspręsti varginančią griežimo dantimis problemą
  • Padeda atstatyti nusidėvėjusius dantis

Kodėl reikalingas bruksizmo gydymas?

Ši procedūra būtina kiekvienam, kenčiančiam nuo bruksizmo. Nesprendžiant šios problemos, pacientus kamuoja dantų, žandikaulio, veido srities ir net nugaros skausmas. Atidėliojant gydymą, dantys gali būti negrįžtamai pažeidžiami. Tokiu atveju juos tenka šalinti.

Bruksizmo gydymo galimybės

Okliuzinės kapos
Nuo griežimo dantimis patikimai saugoja specialios sukandiminės kapos, kurias pacientas turi nešioti nakties metu. Kapos gaminamos individualiai, tad yra patogios, komfortiškos.
Kineziterapija
jeigu bruksizmas kyla dėl smilkininio apatinio žandikaulio sąnario (SAŽS) problemų, raumenų įtampos, šią problemą efektyviai panaikina specialios veido mankštos, kurias pritaiko gydytojas kineziterapeutas.
Ortodontinis gydymas
Jeigu bruksizmą sukelia netaisyklingas dantų išsidėstymas lanke arba sąkandis, reikalingas ortodontinis gydymas (breketais arba dantų tiesinimo kapomis).
Kompleksinis gydymas
Kovojant su griežimu dantimis, rezultatyviausias yra gydymas taikant skirtingas metodikas: tiek kapas, tiek terapines veido mankštas ir pan.

Ko tikėtis po bruksizmo gydymo?

Po bruksizmo gydymo daugelio pacientų laukia estetinis ir funkcinis dantų atkūrimas dantis plombuojant ar protezuojant. Ši procedūra būtina, siekiant atstatyti sąkandžio aukštį, koreguoti nudilusių dantų formą ir kitus dėl griežimo dantimis atsiradusius trūkumus. Sėkmingai išsprendus bruksizmo problemą, vėl galite jaustis puikiai, gyventi be skausmo ir šypsotis nepriekaištingai atkurtais dantimis!

5 priežastys rinktis mus:

  • Gydymo planavimas – individualus,
  • Vienu pacientu rūpinasi iš skirtingų sričių profesionalų sudaryta komanda,
  • Naudojamos pažangiausios technologijos,
  • Gydymas be skausmo ir diskomforto,
  • Čia laukia šiltas, draugiškas gydytojų bendravimas!
Lauksime Jūsų „Laidente“ klinikoje!