M. K. Čiurlionio g. 84B-61, Vilnius Tel.: +37068694449
Odontologo paslaugos, implantavimas
Lino g. 1, Jurbarkas Tel.: +37044772255 Tel.: +37062062971
Odontologo paslaugos, laboratorija
Vytauto Didžiojo g. 7, Jurbarkas Tel.: +37068602022
Odontologo paslaugos, implantavimas
Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Dažnai užduodamas klausimas specialistams – kiek laiko truks dantų tiesinimas kapomis?

Dantų tiesinimas – tai ortodontinis gydymas, kurio tikslas yra laipsniškas dantų perstūmimas į taisyklingą padėtį. Šis tikslas pasiekiama breketų arba nematomų tiesinimo kapų pagalba. Dantų tiesinimas padeda ištaisyti ne tik dantų iškrypimą, bet ir sąkandžio problemas.

Nors kiekvienas norėtų išsitiesinti dantis kuo greičiau, šis procesas užtrunka kiek ilgiau, tad reikia turėti kantrybės. Dantų perstūmimas į taisyklingą jų padėtį turi būti atliekamas palaipsniui, apsaugant dantis nuo pažeidimų ir užtikrinant komfortą pacientui.

Dantų tiesinimo trukmė gali reikšmingai varijuoti priklausomai nuo pradinės dantų padėties, sąkandžio ir pasirinkto tiesinimo būdo. Be to, vaikų ir paauglių dantų tiesinimas užtrunka kiek mažiau laiko nei suaugusiųjų, nes pastarųjų dantys yra labiau įsitvirtinę į žandikaulį.

Svarbios reikšmės dantų tiesinimui turi ir genetika – vienų pacientų dantys gali pakeisti poziciją greičiau arba lėčiau negu kitų. Kiekvienas žmogus yra skirtingas, ir kiekvieno mūsų dantys į tiesinimą reaguoja skirtingai. Vis dėlto, didžiajai daliai pacientų prireikia nuo 6 mėnesių iki 2 metų, kad dantys pilnai įsitvirtintų naujoje padėtyje.

Štai kaip vyksta dantų tiesinimas:

Odontologijos klinikos „Laidente“ gydytojai atsakys į visus Jus dominančius klausimus apie dantų tiesinimą. Patyrę specialistai padės pasirinkti Jums tinkamiausią dantų tiesinimo būdą ir, remdamiesi savo patirtimi gydant panašių poreikių pacientus, tiksliai įvertints, kiek užtruks Jūsų dantų tiesinimas. Užsiregistruokite konsultacijai jau šiandien ir neužilgo džiaugsitės tiesiais dantimis bei taisyklinga šypsena!

Naujausi įrašai

Griežimas dantimis – kodėl jis gali būti pavojingas?

Intensyvus šiuolaikinis ritmas kasdien į mūsų gyvenimą įneša bent truputį streso, net jei to ir nepastebime. Lygiai taip pat galime nepastebėti, kaip mūsų kūnas su šiuo stresu bando kovoti. Neretai […]

Skaityti...

photo

Periodonto ligos ir kaip jų išvengti?

Nemalonus burnos kvapas, paraudusios, kraujuojančios ir pūliuojančios dantenos – svarbūs signalai, jog galbūt sergate kuria nors iš periodonto ligų. Kas tai per negalavimai ir kaip jų išvengti aptarsime šiame tekste.

Skaityti...

photo