Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Dažnai užduodamas klausimas specialistams – kiek laiko truks dantų tiesinimas kapomis?

Dantų tiesinimas – tai ortodontinis gydymas, kurio tikslas yra laipsniškas dantų perstūmimas į taisyklingą padėtį. Šis tikslas pasiekiama breketų arba nematomų tiesinimo kapų pagalba. Dantų tiesinimas padeda ištaisyti ne tik dantų iškrypimą, bet ir sąkandžio problemas.

Nors kiekvienas norėtų išsitiesinti dantis kuo greičiau, šis procesas užtrunka kiek ilgiau, tad reikia turėti kantrybės. Dantų perstūmimas į taisyklingą jų padėtį turi būti atliekamas palaipsniui, apsaugant dantis nuo pažeidimų ir užtikrinant komfortą pacientui.

Dantų tiesinimo trukmė gali reikšmingai varijuoti priklausomai nuo pradinės dantų padėties, sąkandžio ir pasirinkto tiesinimo būdo. Be to, vaikų ir paauglių dantų tiesinimas užtrunka kiek mažiau laiko nei suaugusiųjų, nes pastarųjų dantys yra labiau įsitvirtinę į žandikaulį.

Svarbios reikšmės dantų tiesinimui turi ir genetika – vienų pacientų dantys gali pakeisti poziciją greičiau arba lėčiau negu kitų. Kiekvienas žmogus yra skirtingas, ir kiekvieno mūsų dantys į tiesinimą reaguoja skirtingai. Vis dėlto, didžiajai daliai pacientų prireikia nuo 6 mėnesių iki 2 metų, kad dantys pilnai įsitvirtintų naujoje padėtyje.

Štai kaip vyksta dantų tiesinimas:

Odontologijos klinikos „Laidente“ gydytojai atsakys į visus Jus dominančius klausimus apie dantų tiesinimą. Patyrę specialistai padės pasirinkti Jums tinkamiausią dantų tiesinimo būdą ir, remdamiesi savo patirtimi gydant panašių poreikių pacientus, tiksliai įvertints, kiek užtruks Jūsų dantų tiesinimas. Užsiregistruokite konsultacijai jau šiandien ir neužilgo džiaugsitės tiesiais dantimis bei taisyklinga šypsena!

Naujausi įrašai

Kodėl netekus danties svarbu jį atkurti ir kokiais būdais tai galima padaryti?

Prarastą dantį rekomenduojama atkurti dantų implantu – tai šaknies pakaitalas, ant kurio tvirtinant protezo vainikėlį atkuriama šypsenos estetika bei funkcionalumas. Jau daugelį metų taikoma technologija grąžina gyvenimo džiaugsmą įvairaus amžiaus […]

Skaityti...

photo

Ar po gydymo tiesinimo kapomis dantys išliks taisyklingoje padėtyje?

Dantų tiesinimo kapos – tai vienas aukščiausių šiuolaikinės ortodontijos pasiekimų, suteikiančių galimybę turėti nepriekaištingai tiesius dantis bei koreguoti sąkandžio padėtį. Ypatingu skaidrumu pasižymintys aparatai užtikrina paciento komfortą, dėl kurio nereikia […]

Skaityti...

photo