Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Dažnai užduodamas klausimas specialistams – kiek laiko truks dantų tiesinimas kapomis?

Dantų tiesinimas – tai ortodontinis gydymas, kurio tikslas yra laipsniškas dantų perstūmimas į taisyklingą padėtį. Šis tikslas pasiekiama breketų arba nematomų tiesinimo kapų pagalba. Dantų tiesinimas padeda ištaisyti ne tik dantų iškrypimą, bet ir sąkandžio problemas.

Nors kiekvienas norėtų išsitiesinti dantis kuo greičiau, šis procesas užtrunka kiek ilgiau, tad reikia turėti kantrybės. Dantų perstūmimas į taisyklingą jų padėtį turi būti atliekamas palaipsniui, apsaugant dantis nuo pažeidimų ir užtikrinant komfortą pacientui.

Dantų tiesinimo trukmė gali reikšmingai varijuoti priklausomai nuo pradinės dantų padėties, sąkandžio ir pasirinkto tiesinimo būdo. Be to, vaikų ir paauglių dantų tiesinimas užtrunka kiek mažiau laiko nei suaugusiųjų, nes pastarųjų dantys yra labiau įsitvirtinę į žandikaulį.

Svarbios reikšmės dantų tiesinimui turi ir genetika – vienų pacientų dantys gali pakeisti poziciją greičiau arba lėčiau negu kitų. Kiekvienas žmogus yra skirtingas, ir kiekvieno mūsų dantys į tiesinimą reaguoja skirtingai. Vis dėlto, didžiajai daliai pacientų prireikia nuo 6 mėnesių iki 2 metų, kad dantys pilnai įsitvirtintų naujoje padėtyje.

Štai kaip vyksta dantų tiesinimas:

Odontologijos klinikos „Laidente“ gydytojai atsakys į visus Jus dominančius klausimus apie dantų tiesinimą. Patyrę specialistai padės pasirinkti Jums tinkamiausią dantų tiesinimo būdą ir, remdamiesi savo patirtimi gydant panašių poreikių pacientus, tiksliai įvertints, kiek užtruks Jūsų dantų tiesinimas. Užsiregistruokite konsultacijai jau šiandien ir neužilgo džiaugsitės tiesiais dantimis bei taisyklinga šypsena!

Naujausi įrašai

Ar visiems pacientams galima atlikti dantų balinimo procedūrą?

Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurios metu išgaunamas norimas dantų atspalvis naudojant specialias medžiagas kartu su Philips Zoom sistema. Dažniausiai šią procedūrą atlieka burnos higienistas arba gydytojas […]

Skaityti...

photo

TLK kompensacija dantų protezavimui

Netekusiems dantų ar susidūrusiems su rimtais jų pažeidimais – primename! Odontologijos klinikos „Laidente“ pacientai, atitinkantys teritorinių ligonių kasų kompensacijos gavimo sąlygas, gali gauti finansavimą dantų protezavimui. Šios procedūros metu, atsižvelgiant […]

Skaityti...

photo