Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Dantų protezavimas ir jo privalumai

Bėgant metams, mūsų šypsena kinta – atsiranda tam tikrų pažeidimų ar traumų, o kartais dantų apskritai netenkame. Tokiu atveju protezavimas yra vienas geriausių ir efektyviausių būdų, padedančių susigrąžinti funkcionalumą bei estetiką. Šiuolaikinė odontologija prarastus dantis gali pasiūlyti atkurti įvairiai: individualiai atsižvelgiant į kiekvieno paciento situaciją bei finansines galimybes. 

 

Fiksuojami protezai

Išimami protezai

Estetinis protezavimas

Kokie dantų protezavimo privalumai?

Mūsų odontologijos klinika „Laidente“ yra sudariusi sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo, todėl dėl finansavimo gali pretenduoti:

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite čia: https://laidente.lt/finansuojamos-paslaugos/

Netekote vieno, kelių ar netgi visų dantų? Kviečiame registruotis pirminei konsultacijai mūsų klinikoje – vizito metu įvertinsime bendrą Jūsų burnos ertmės būklę ir pasiūlysime patį priimtiniausią variantą, atsižvelgdami į individualią situaciją.

Naujausi įrašai

Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis?

Siekiant koreguoti netaisyklingą dantų ir sąkandžio padėtį, šiuolaikinė odontologija siūlo išbandyti itin efektyvų tiesinimo būdą – dantų kapas. Tai ortodontinio gydymo aparatas, pagamintas pagal individualius paciento atspaudus iš ypač patvarių […]

Skaityti...

photo

Dantų implantacija: ar tai saugi procedūra?

Netekus vieno, kelių ar netgi visų dantų bei siekiant išvengti papildomų sveikatos problemų, rekomenduojama atlikti dantų implantaciją. Tačiau pacientams dėl nežinojimo dažniausiai kyla įvairiausių abejonių: ar nebus jokių alerginių reakcijų, […]

Skaityti...

photo