Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Dantų protezavimas ir jo privalumai

Bėgant metams, mūsų šypsena kinta – atsiranda tam tikrų pažeidimų ar traumų, o kartais dantų apskritai netenkame. Tokiu atveju protezavimas yra vienas geriausių ir efektyviausių būdų, padedančių susigrąžinti funkcionalumą bei estetiką. Šiuolaikinė odontologija prarastus dantis gali pasiūlyti atkurti įvairiai: individualiai atsižvelgiant į kiekvieno paciento situaciją bei finansines galimybes. 

 

Fiksuojami protezai

Išimami protezai

Estetinis protezavimas

Kokie dantų protezavimo privalumai?

Mūsų odontologijos klinika „Laidente“ yra sudariusi sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo, todėl dėl finansavimo gali pretenduoti:

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite čia: https://laidente.lt/finansuojamos-paslaugos/

Netekote vieno, kelių ar netgi visų dantų? Kviečiame registruotis pirminei konsultacijai mūsų klinikoje – vizito metu įvertinsime bendrą Jūsų burnos ertmės būklę ir pasiūlysime patį priimtiniausią variantą, atsižvelgdami į individualią situaciją.

Naujausi įrašai

Ar visiems pacientams galima atlikti dantų balinimo procedūrą?

Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurios metu išgaunamas norimas dantų atspalvis naudojant specialias medžiagas kartu su Philips Zoom sistema. Dažniausiai šią procedūrą atlieka burnos higienistas arba gydytojas […]

Skaityti...

photo

TLK kompensacija dantų protezavimui

Netekusiems dantų ar susidūrusiems su rimtais jų pažeidimais – primename! Odontologijos klinikos „Laidente“ pacientai, atitinkantys teritorinių ligonių kasų kompensacijos gavimo sąlygas, gali gauti finansavimą dantų protezavimui. Šios procedūros metu, atsižvelgiant […]

Skaityti...

photo