Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Dantų implantacijos galimybės netekus kelių dantų

Statistiniai duomenys rodo, kad didžioji dalis Lietuvos gyventojų bent kartą yra susidūrę su dantų praradimu, tačiau vengia imtis konkrečių veiksmų ir kreiptis pagalbos. Dėl traumų ar ligų susiformavusi tuščia ertmė burnoje turi neigiamos įtakos sveikatai, o tai reiškia, kad kenčia žmogaus gyvenimo kokybė. Tačiau šiuolaikinė odontologija siūlo išeitį – dantų implantaciją, kurią pasitelkus, galima atkurti natūraliai atrodančius ir puikiai funkcionuojančius naujuosius dantis.

 

Viena iš pagrindinių dantų netekimo priežasčių yra prasta priežiūra, kuri užkerta kelią sveikai ir gražiai šypsenai. Kai netinkamai nuvalome susikaupusias apnašas, per retai lankomės profesionaliai burnos higienai ir ignoruojame esamas odontologines ligas, po kiek laiko susiduriame su dantų šalinimu. Specialistai pataria kuo greičiau reaguoti, kadangi tarpai tarp dantų verčia gretimus dantis judėti, atsiranda žandikaulio kaulo ir sąnario poslinkiai, pradeda tirpti pats kaulas. Taip pat keičiasi žmogaus veido struktūra, o dėl to atsiranda didelis nepasitikėjimas savimi, kompleksai.

 

Odontologijos klinikoje „Laidente“ prarastus kelis dantis galite atkurti implantacijos pagalba. Sriegiami 2 implantai, ant kurių tvirtinamos specialios vainikėlių jungtys, taip atkuriant netgi 3–4 dantis. Naudojant pačios aukščiausios kokybės priemones ir pasitelkus specialistų komandą, operacija atliekama vos per 45 minutes. Be to, procedūrai užtenka tik vieno ar dviejų vizitų, todėl svajonių šypsena galėsite džiaugtis iš karto.

 

Netekę dantų, ypač vizualiai matomose vietose, pirmiausiai, žinoma, rūpinamės dėl estetikos, tačiau problema yra kur kas rimtesnė. Ilgainiui įdumba skruostai, keičiasi smakras ir sąkandis bei visa veido struktūra. Taip pat žmogus, neturėdamas bent kelių dantų, negali tinkamai sukramtyti maisto, todėl atsiranda įvairių virškinamojo trakto sutrikimų, kinta kalba ir tarimas. 

 

Jeigu netekote bent kelių dantų, raginame nedelsti ir registruotis pirminei konsultacijai dėl dantų implantacijos mūsų klinikoje „Laidente“. Čia dirbantys odontologai įvertins bendrą Jūsų būklę, sudarys gydymo planą ir pasirūpins Jūsų šypsena. Be to, įsriegus bent 2 implantus, dovanų gausite nemokamą profesionalią burnos higieną praėjus ne mažiau nei 6 mėnesiams po operacijos. Laukiame Jūsų!

Naujausi įrašai

Kariesas: kas jį sukelia ir kaip išvengti?

Remiantis statistinių duomenų rodikliais, dantų kariesas (kitaip – ėduonis) yra vienas labiausiai paplitusių odontologinės sveikatos susirgimų, su kuriais susiduria daugiau nei 90 proc. pasaulio žmonių. Turint netinkamus burnos higienos, mitybos […]

Skaityti...

photo

Kaip pasiruošti dantų implantacijos procedūrai?

Praradote vieną, kelis ar netgi visus dantis? Tokiu atveju rekomenduojama rinktis dantų implantaciją, padedančią pilnai atkurti kramtymo funkciją, šypsenos estetiką bei užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui. Ruošiantis gydymui, pacientams dažnai […]

Skaityti...

photo