M. K. Čiurlionio g. 84B-61, Vilnius Tel.: +37068694449
Odontologo paslaugos, implantavimas
Lino g. 1, Jurbarkas Tel.: +37044772255 Tel.: +37062062971
Odontologo paslaugos, laboratorija
Vytauto Didžiojo g. 7, Jurbarkas Tel.: +37068602022
Odontologo paslaugos, implantavimas
Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Dantų implantacija per 24 val. – metodika dirbant komandoje su laboratorija

Pasak implantologijos specialistų, pastaruoju metu sparčiai keičiasi dėl dantų atkūrimo besikreipiančių pacientų poreikiai: jie nori atkurti dantis kuo greičiau, negaišdami laiko ilgai trunkančiam gydymui.

Svarbų vaidmenį dantų atkūrimo implantais procese turi dantų technikų laboratorija, užtikrinanti paprastesnį gydytojo odontologo ir dantų techniko bendradarbiavimą ir leidžianti gerokai paspartinti dantų atkūrimo procesą. Dantų atstatymas implantais – tai ne tik šaknies pakaitalo – implanto – įsriegimas: gydymo procesą užbaigia danties protezavimas. Klinikoje esanti laboratorija suteikia galimybę protezą pagaminti greičiau, jį iš karto tvirtinti ant implantų ir sėkmingai atkurti dantis.

Patyrusiems odontologijos klinikos „Laidente“ specialistams dažnu atveju tai pavyksta padaryti per valandą – intraoralinio skenerio pagalba ypatingai tiksliai nuimamas skaitmeninis danties atspaudas, kompiuteriu sukuriamas būsimo danties vaizdas ir dantų technikas 3D spausdintuvu atspausdina tikslų laikiną protezą, kuriuo iš karto atkuriamas dantis. Ilgiausiai gaminamų laikinų protezų odontologijos klinikos „Laidente“ pacientams tenka palaukti 24 valandas.

Dantų atkūrimo procese nepamainomi yra laboratorijoje dirbantys dantų technikai – glaudus jų ir gydytojų odontologų bendradarbiavimas užtikrina nepriekaištingą dantų implantacijos rezultatą. Gydytojas odontologas šiuo atveju yra užsakovas, o dantų technikas įgyvendina visus lūkesčius ir suteikia galutinį produktą. Nuo šio specialisto profesionalumo priklauso dantų protezų estetika, funkcionalumas ir kokybė. Odontologijos klinikoje „Laidente“ įsikūrusi laboratorija bei vieningos gydytojo odontologo ir dantų techniko pastangos padeda sukurti pacientams tobulai jų dantų ir burnos anatomiją atitinkančias restauracijas ir garantuoja maksimalų komfortą gydymo metu.

Odontologijos klinikoje „Laidente“ esanti dantų technikų laboratorija ir naudojamos pažangios skaitmeninės technologijos leidžia ne tik užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, bet ir gerokai paspartinti dantų atkūrimo procesą. Įsriegus implantus, dantys gali būti iš karto atkuriami laboratorijoje pagamintais laikinais protezais. Taigi, Jums neteks laukti, kol prigijus implantui bus galima pradėti protezavimo procesą, ir 2-3 mėnesius būti be danties – iš klinikos išeisite jau su atkurtu dantimi. Sutrumpės ne tik gydymo laikas – Jums taip pat prireiks mažiau vizitų pas specialistą, patirsite mažiau streso ir diskomforto. Tinkamai prižiūrint, laboratorijoje pagamintos restauracijos gali tarnauti visą gyvenimą.

Naujausi įrašai

Griežimas dantimis – kodėl jis gali būti pavojingas?

Intensyvus šiuolaikinis ritmas kasdien į mūsų gyvenimą įneša bent truputį streso, net jei to ir nepastebime. Lygiai taip pat galime nepastebėti, kaip mūsų kūnas su šiuo stresu bando kovoti. Neretai […]

Skaityti...

photo

Periodonto ligos ir kaip jų išvengti?

Nemalonus burnos kvapas, paraudusios, kraujuojančios ir pūliuojančios dantenos – svarbūs signalai, jog galbūt sergate kuria nors iš periodonto ligų. Kas tai per negalavimai ir kaip jų išvengti aptarsime šiame tekste.

Skaityti...

photo