Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Dantų implantacija. Kodėl svarbu nedelsti?

Klinikos „Laidente“ gydytojai visiems praradusiems nors ir vieną dantį pataria nedelsti ir kuo greičiau jį atkurti implantais. Dantų implantacijos galimybių išties daug. Šiuolaikinės implantacijos procedūra gali sugrąžinti vieną, kelis, daugelį ar netgi visus prarastus dantis ir jų funkcionalumą, tačiau norint tai padaryti sėkmingai, verta nedelsti atlikti šią procedūrą. Kodėl verčiau nelaukti?

Dantų implantacijos svarba

Dantų implantacija – pažangi dantų atkūrimo procedūra, sugrąžinsianti prarastus dantis. Procedūros metu į trūkstamų dantų vietas įsriegiami maži, dantis primenantys titano gamybos varžteliai, gebantys prisitaikyti prie burnos ertmės ir funkcionuoti visiškai natūraliai.

Implantacija atliekama itin paprastai, implantai yra saugūs, nesukelia jokių alerginių reakcijų, todėl tinkami net ir alergiškiems pacientams. Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, todėl implantacijos metu nebus jokio skausmo ar diskomforto. Implantams prigijus žandikaulyje ant jų tvirtinamas dirbtinis dantis.

Kuo rizikuojate neatkuriant dantų?

Dantų netekimas, mūsų specialistų teigimu, yra kur kas rimčiau nei estetinė problema. Praradus net ir vieną dantį kenčia visas organizmas: sutrinka kokybiška kramtymo funkcija, dantys krypsta, o praradus daugiau dantų dėl nekokybiškai sukramtomo maisto gali prastėti virškinimo funkcija, keistis bendra veido išvaizda.

Netekus dantų dėl prasidėjusio žandikaulio kaulo nykimo kinta veido bruožai: įdumba skruostai, lūpų kampučiai nusvyra žemyn, atsiranda papildomų raukšlių, tad žmogus atrodo senesnis nei yra iš tikrųjų. Taip pat, papildoma apkrova tenka sveikiems, šalia esantiems dantims, kurie greičiau dyla, dėvisi, išsikraipo ar ištrumpėja.

Implantacijos privalumai

Implantų įsriegimui paprastai reikalinga tik viena procedūra, vieno implanto įsriegimas trunka maždaug 30 min. Jos metu nepažeidžiami aplinkiniai dantys ir jų audiniai. Dėl mažesnio chirurginių procedūrų skaičiaus pacientas jaučiasi ramiau, nejaučia pernelyg didelio streso.

Be to, implantacija, skirtingai nei įsivaizduoja daugelis pacientų, yra neskausminga, greita procedūra, ji gali būti atliekama netgi iš karto po danties rovimo.

Ką verta žinoti po implantacijos?

Vieną savaitę po implantacijos dantis ir dantenas valykite su specialiais šepetėliais, pasta ir vaškiniu siūlu – šias priemones parekomenduos gydytojas, atlikęs procedūrą. Iškart po procedūros rekomenduojame vengti fizinio krūvio, protinio darbo – į įprastą rutiną sugrįžkite praėjus bent 2 savaitėms.

Kurį laiką venkite aštraus, labai kieto maisto. Jeigu burna šiek tiek patinsta, šaldykite ją šaltais kompresais. Be to, labai svarbu, kad po procedūros susilaikytumėte nuo rūkymo, kadangi rūkymas lėtina kraujotaką ir skatina lėtesnį žaizdų gijimą.

Daugiau naudingos informacijos apie šią procedūrą galite sužinoti atvykę į konsultaciją klinikoje „Laidente“. Laukiame Jūsų!

Naujausi įrašai

Gyvenimas svetur – ne kliūtis gauti aukščiausio lygio gydymo paslaugas!

Šiuo metu gyvenate užsienyje, tačiau susidūrėte su rimtomis dantų problemomis, kurių sprendimą norėtumėte patikėti tik Lietuvos gydytojams? Odontologijos klinika „Laidente“ gali Jums padėti – atsižvelgdami į kiekvieno paciento poreikius, visas […]

Skaityti...

photo

Kodėl reikalingas dantų tiesinimas kapomis?

Susiduriate su dantų ir sąkandžio padėties problemomis, tačiau mintis apie breketus gąsdina? Siūlome Jums puikią išeitį, paremtą šiuolaikinės ortodontijos pasiekimais – tai skaidrias tiesinimo kapas, padedančias užtikrinti komfortišką gydymą, džiuginančius […]

Skaityti...

photo