Registracija: Internetu
Grįžti atgal

Dantų implantacija: ar tai saugi procedūra?

Netekus vieno, kelių ar netgi visų dantų bei siekiant išvengti papildomų sveikatos problemų, rekomenduojama atlikti dantų implantaciją. Tačiau pacientams dėl nežinojimo dažniausiai kyla įvairiausių abejonių: ar nebus jokių alerginių reakcijų, ar implantai sėkmingai prigis, ar bus užtikrinamas ilgaamžiškumas ir pan. Norėdami mažinti nerimą, dalinamės specialistų patvirtinta informacija.

Gydytojų praktika rodo, kad beveik absoliuoti dalis žmonių, išbandžiusių implantaciją, džiaugiasi galutiniu rezultatu, rekomenduoja šią procedūrą kitiems. Sėkmė yra užtikrinta, kadangi naudojamos itin patvarios medžiagos (titanas ir cirkonis) – tai metalai, puikiai biologiškai derantys su organizmu, nesukeliantys gynybinės imuniteto reakcijos, pasižymintys saugumu, aukštu prigijimo laipsniu.

Rezultato sėkmė taip pat priklauso ir nuo tinkamai pasirinktos odontologijos klinikos, kurioje dirbtų gydytojai profesionalai. Svarbu, kad Jums procedūrą atliksiantis specialistas skirtų laiko burnos ertmės būklės ištyrimui, suteiktų visą reikiamą informaciją, kokie etapai laukia, kaip elgtis pooperacinio laikotarpio metu ir pan. Žinodami aktualius dalykus, jausitės kur kas drąsiau, ramiau.

Dantų implantacija – tai pats efektyviausias ir funkcionalumą užtikrinantis prarastų dantų atkūrimo būdas, sugrąžinantis pasitikėjimą savimi. Leiskitės į sveikos šypsenos kelionę kartu su odontologijos klinikos „Laidente“ profesionalais, kurie pasirūpins Jumis. 

Naujausi įrašai

Kodėl netekus danties svarbu jį atkurti ir kokiais būdais tai galima padaryti?

Prarastą dantį rekomenduojama atkurti dantų implantu – tai šaknies pakaitalas, ant kurio tvirtinant protezo vainikėlį atkuriama šypsenos estetika bei funkcionalumas. Jau daugelį metų taikoma technologija grąžina gyvenimo džiaugsmą įvairaus amžiaus […]

Skaityti...

photo

Ar po gydymo tiesinimo kapomis dantys išliks taisyklingoje padėtyje?

Dantų tiesinimo kapos – tai vienas aukščiausių šiuolaikinės ortodontijos pasiekimų, suteikiančių galimybę turėti nepriekaištingai tiesius dantis bei koreguoti sąkandžio padėtį. Ypatingu skaidrumu pasižymintys aparatai užtikrina paciento komfortą, dėl kurio nereikia […]

Skaityti...

photo