Registracija: Internetu
Grįžti atgal

3 „TAIP“ profesionaliai burnos higienai!

Nuo vaikystės esame pratinami prie kruopštaus dantų valymo du kartus per dieną. Tačiau siekiant išvengti dantų ir dantenų ligų, turėtume įprasti reguliariai atlikti dar vieną procedūrą – profesionalią dantų higieną, kuri garantuoja kur kas daugiau, nei galėtumėte pagalvoti.

Burnos sveikata

Kasdienis dantų valymas, kad ir kaip kruopščiai atliekamas, negali pašalinti visų dantų apnašų, akmenų, pigmentinių dėmių ir kokybiškai išvalyti dantenų linijos. Profesionali higiena pajėgi išvalyti mineralizuotas apnašas, vadinamuosius akmenis, kurių dantų šepetėlis ir pasta tiesiog neįveikia. Šie akmenys didina periodontito ligų bei ėduonies riziką. Periodontitas arba ūmus dantų audinių uždegimas ne tik sukelia dantenų tinimą, skausmą ir kraujavimą – dėl šios ligos dantenos gali imti pūliuoti, o dantys tapti paslankūs, pradėti matytis danties šaknys, tirpti danties kaulas. Galų gale, negydomas periodontitas gali tapti net dantų netekimo priežastimi.

Ėduonis, nors pradžioje būna nepavojingas, ilgainiui gali sukelti pulpitą – skausmingą danties vidinėje dalyje esančių minkštų audinių uždegimą.
Dar vienas profesionalios higienos pliusas – po jos odontologas gali lengviau įvertinti burnos būklę, pastebėti problemas ir, prireikus, pasiūlyti reikiamą gydymą.

Siekiant išvengti minėtų ligų, apsilankyti burnos higienisto kabinete rekomenduojama 1-2 kartus per metus, o sergant tam tikromis dantų ar burnos ertmės ligomis, nešiojant breketus, turint implantų ar protezuotų dantų – ir dažniau, pagal gydytojo odontologo rekomendacijas.

Šypsenos grožis

Profesionali higiena ne tik užtikrins jūsų dantų sveikatą, tačiau ir sugrąžins natūralią jų spalvą. Dantų baltumas atstatomas pašalinus pigmentines dėmes, atsiradusias dėl kavos, vyno ir kitų spalvotų gėrimų bei maisto produktų vartojimo. Na, o dantų blizgesį atstatys jų nupoliravimas specialia pasta procedūros pabaigoje.

Gaivus burnos kvapas

Jau minėtas periodontitas ir kitos burnos ligos lemia nemalonų burnos kvapą, dėl to imama vengti bendravimo. Kruopšti kasdienė dantų priežiūra ir profesionali higiena užkirs kelią ir nemalonaus kvapo jūsų burnoje atsiradimui.

Naujausi įrašai

Gyvenimas svetur – ne kliūtis gauti aukščiausio lygio gydymo paslaugas!

Šiuo metu gyvenate užsienyje, tačiau susidūrėte su rimtomis dantų problemomis, kurių sprendimą norėtumėte patikėti tik Lietuvos gydytojams? Odontologijos klinika „Laidente“ gali Jums padėti – atsižvelgdami į kiekvieno paciento poreikius, visas […]

Skaityti...

photo

Kodėl reikalingas dantų tiesinimas kapomis?

Susiduriate su dantų ir sąkandžio padėties problemomis, tačiau mintis apie breketus gąsdina? Siūlome Jums puikią išeitį, paremtą šiuolaikinės ortodontijos pasiekimais – tai skaidrias tiesinimo kapas, padedančias užtikrinti komfortišką gydymą, džiuginančius […]

Skaityti...

photo