Registracija: Internetu

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Grįžti atgal

Nematomos dantų tiesinimo kapos – ortodontinis aparatas, leidžiantis koreguoti netaisyklingą dantų padėtį ir sąkandį. Šios kapos yra skaidrios ir praktiškai nepastebimos, todėl gydymas vyksta labai komfortiškai.

Dantų tiesinimo kapų nauda

 • Suteikiama lygi, harmoninga šypsena
 • Kapas galima išsiimti
 • Gydymas itin diskretiškas ir komfortiškas
 • Pacientui nereikia keisti mitybos įpročių
 • Nesudėtinga dantų priežiūra
 • Leidžia nepastebimai ir visam laikui atsisveikinti su kompleksais dėl išvaizdos
*Konsultacijos metu reikalingas abiejų žandikaulių skenavimas. Kaina – 50 EUR

Kodėl reikalingas dantų tiesinimas kapomis?

Ortodontinio gydymo svarba nepaneigiama: jo dėka galima atsisveikinti ne tik su kompleksais, bet ir su padidinta ėduonies rizika dėl apsunkinto dantų valymo, šveplavimu ir kramtymo sunkumais. Deja, dalį pacientų nuo pagalbos atbaido dantų tiesinimas breketais. Tai labai neestetiška gydymo priemonė, kuri yra ne tik nepatogi, bet ir dirginanti dantenas, liežuvį. Breketai nenuimami, todėl gerokai apsunkina valgymą bei dantų ir burnos priežiūrą.

Šiandien dvejoti nebereikia. Alternatyva breketams – nematomos tiesinimo kapos. Tai naujovė ortodontijos srityje, jau sulaukusi daugybės pripažinimo ir pacientų įvertinimų. Nematomos tiesinimo kapos suteikia galimybe dantis tiesintis komfortiškai ir beveik nepastebimai. Šį iš skaidraus medicininio plastiko pagamintą aparatą galima nusiimti, todėl kapos neapsunkins nei mitybos, nei dantų valymo!

Dantų tiesinimo kapomis eiga

Apžiūra
Pirmo vizito metu vyksta paciento dantų apžiūra ir įvertinama, ar tiesinimo kapos – geriausias sprendimas.
Gydymo planas
Padaroma rentgeno nuotrauka, nuimami skaitmeniniai dantų atspaudai, fotografuojami dantys bei paciento veidas. Tuomet siunčiama informacija į kapų gaminimo centrą ir ortodonto pagalba sudaromas gydymo planas. Itin tikslių technologijų dėka, visi gydymo etapai, eiga, trukmė numatomi iš anksto: būsimus pokyčius pacientas mato kompiuterio ekrane.
Aparato parinkimas
agal paciento dantų atspaudus specialioje laboratorijoje gaminamos individualios dantų kapos.
Ortodontinis gydymas
Pacientui suteikiamas kapų rinkinys ir pradedamas gydymas. Kapas reikia keisti gydytojo ortodonto nurodomu intervalu. Gydymo trukmė priklauso nuo situacijos, tačiau dantų tiesinimas nematomomis kapomis vidutiniškai trunka apie 18 mėnesių.
Ko tikėtis po dantų tiesinimo kapomis?

Po dantų tiesinimo kapomis pacientas džiaugiasi taisyklinga šypsena ir pokyčiais visam gyvenimui! Tiesa, siekiant dantis apsaugoti nuo grįžimo į ankstesnę padėtį, baigus aktyvų dantų tiesinimą, pacientai kurį laiką nešioja specialias retencines dantų plokšteles. Jos dėvimos kelis kartus per savaitę, miego metu.

5 priežastys rinktis mus:

 • Gydymą taikome individualiai Jums,
 • Veiksminga pagalba net sudėtingiausiais atvejais,
 • Naudojamos pažangiausios technologijos,
 • Garantuoti gydymo rezultatai,
 • Čia laukia šiltas, draugiškas gydytojų bendravimas!
Lauksime Jūsų „Laidente“ klinikoje!